Розділ для вступників

які є громадянами або постійно проживають на території України
Підготовка до здобуття вищої освіти

Всеукраїнська олімпіада для вступників

Про олімпіаду

Всеукраїнська олімпіада Одеського національного політехнічного університету у 2020 році для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (Олімпіада) проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року № 1587, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року за № 16/29884. 

Організатором та координатором вказаної олімпіади є Одеський національний політехнічний університет.

До участі в Олімпіадах допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту або є учнями випускних класів закладів середньої освіти або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2020-му навчальному році.

Олімпіада проводиться у два тури:

  • Перший тур – дистанційний, термін проведення з 16.04.2020 по 11.05.2020;
  • Другий тур – очний, термін проведення з 31.05.2020 по 07.06.2020 (може бути змінено відповідно до ситуації з COVID-19).

Задати запитання щодо Олімпіади можна за тел: (048) 705-84-12, (048) 705-84-13.

 

Перший тур

Під час участі у першому турі Олімпіади учасникам потрібно скачати бланк із завданнями за цим посиланням, роздрукувати бланк, розв’язати завдання і заповнити бланк.

Заповнений бланк потрібно сфотографувати або зісканувати і відправити на електронну адресу olimp@opu.ua.

Учасники першого туру, які вірно розв’язали не менше 75 % відповідей першого туру, допускаються до участі у другому турі.

Переможці першого туру
  1. Багно Дмитро Олександрович
  2. Бажанова Анна Олександрівна
  3. Бєлий Ігор Ігорович
  4. Бежанович Кирило Сергійович
  5. Безугла Аліна Ігорівна
  6. Берман Марко Євгенович
  7. Вербицький Андрій Віталійович
  8. Гончаров Михайло Сергійович
  9. Гребенік Анжеліка Олександрівна
  10. Гудкова Орина Лернінівна
  11. Дімов Ігор Олегович
  12. Дяченко Олег В’ячеславович 
  13. Іванова Надія Олегівна
  14. Кілко Володимир Вадимович
  15. Кондратчиков Віталій Олександрович
  16. Константінова Вікторія Вікторівна
  17. Колодяжний Ігор Олександрович
  18. Котик Ярослав Олегович
  19. Кошевий Максим Олександрович
  20. Кравцова Анастасія Олександрівна
  21. Крижановський Сергій Сергійович
  22. Куруч Микита Володимирович
  23. Кушнір Марина Валеріївна 
  24. Лабунський Богдан Віталійович
  25. Лубинець Данило Олександрович
  26. Манженко Максим Олександрович
  27. Манзяк Даніїл Володимирович
  28. Мацькур Владислав Вячеславович
  29. Михайленко Максим Станіславович
  30. Морозов Ілля Андрійович
  31. Парамей Олег Олегович
  32. Пилипенко Владислав Ігорович
  33. Поліщук Данило Андрійович
  34. Русяєв Ілля Володимирович
  35. Серебряков Денис Вікторович
  36. Сіренко Марія Олександрівна
  37. Смокін Георгій Олександрович
  38. Степаненко Лев Костянтинович
  39. Степнікова Віталіна Вікторівна
  40. Суравцев Володимир Олександрович
  41. Табала Ксенія Андріївна
  42. Телесненко Ірина Миколаївна
  43. Ткачова Тетяна Юріївна
  44. Харламова Анастасія Олександрівна
  45. Хоанг Нгуен Фонг
  46. Христофор Ігор Олегович
  47. Черноногов Владислав Анатолійович
  48. Шведа Максим Олександрович
  49. Шемонаєва Уляна Ігорівна
  50. Шендеровський Вячеслав Валерійович
  51. Яскульський Артур Володимирович

 

Другий тур

Другий тур Олімпіади проходить на території Одеського національного політехнічного університету.

Учасники другого туру, які вірно розв’язали не менше 90% відповідей другого туру мають право, відповідно до Правил прийому до Одеського національного політехнічного університету у 2020 році, на додаткове нарахування до 20 балів до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала, але не вище 200 балів за предмет.

 

Перелік спеціальностей та освітніх програм, на яки здійснюється додаткове нарахування балів

  • Спеціальність - 104. Фізика та астрономія
    • Освітня програма: Фізика ядра та фізика високих енергій
    • Освітня програма: Дозиметрія і радіаційна безпека
  • Спеціальність - 143. Атомна енергетика
    • Освітня програма: Технології та моніторинг теплоносіїв на атомних електростанціях
    • Освітня програма: Атомна енергетика
  • Спеціальність - 131. Прикладна механіка
    • Освітня програма: Технологія машинобудування та програмування обладнання
    • Освітня програма: Комп’ютерне проектування та дизайн машин
  • Спеціальність - 136. Металургія
    • Освітня програма: Художнє та ювелірне литво
  • Спеціальність - 152. Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка
    • Освітня програма: Метрологія та менеджмент якості
  • Спеціальність - 144. Теплоенергетика
    • Освітня програма: Технології теплоносіїв та палива на теплових електростанціях
    • Освітня програма: Теплоенергетика та менеджмент енергозбереження
  • Спеціальність - 151. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
    • Освітня програма: Автоматизоване управління теплоенергетичними процесами
    • Освітня програма: Інтелектуальні комп’ютерні системи управління
  • Спеціальність - 171. Електроніка
    • Освітня програма: Електронно–обчислювальна техніка
  • Спеціальність - 172. Телекомунікації та радіотехніка
    • Освітня програма: Безпека інформаційних і комунікаційних систем
    • Освітня програма: Мобільні радіоелектронні пристрої, телекомунікаційні системи та мережі
    • Освітня програма: Інтелектуальні технології радіоелектронної техніки
    • Освітня програма: Радіоелектронні та телекомунікаційні системи
  • Спеціальність - 131. Прикладна механіка
    • Освітня програма: Динаміка, міцність машин та транспортних засобів
    • Освітня програма: Мехатроніка та промислові роботи
    • Освітня програма: Інженерія логістичних систем
  • Спеціальність - 133. Галузеве машинобудування
    • Освітня програма: Автоспортивний інжиніринг
    • Освітня програма: Комп’ютерне проектування та діагностика колісних транспортних засобів
    • Освітня програма: Підйомно–транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання
  • Спеціальність - 274. Автомобільний транспорт
    • Освітня програма: Автомобільний транспорт
  • Спеціальність - 141. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
    • Освітня програма: Електричні машини та електричний транспорт
    • Освітня програма: Електропостачання та енергетичний менеджмент
    • Освітня програма: Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
    • Освітня програма: Інженерія розумних електротехнічних систем
    • Освітня програма: Енергетичні комплекси та системи
    • Освітня програма: Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії
  • Спеціальність - 161. Хімічні технології та інженерія,
    • Освітня програма: Комп’ютерна хімія та молекулярне моделювання
    • Освітня програма: Хімічні технології неорганічних речовин
    • Освітня програма: Хімічні технології органічних речовин
  • Спеціальність - 163. Біомедична інженерія
    • Освітня програма: Біомедична інженерія