Розділ для вступників

які є громадянами або постійно проживають на території України
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти

Запитання-відповіді

Коментарі

Здравствуйте! Можно ли перевестись в ваш университет из другого на специальность фармации?

Дякуємо за запитання. Підкажіть на якому курсі навчаєтесь?

Здравствуйте, Хочу поступить на специальность Комп’ютерні науки. Что если я сдам укр мову, математику, анг мову хорошо, а какой-то четвертый предмет, например, на 50 баллов. Повлияет ли это на что-то или я просто подам первые три предмета и всё нормально?

Дякуємо за запитання. При вступі на спеціальність 122 Комп'ютерні науки на базі ПЗСО (повна загальна середня освіта) достатньо скласти 3 ЗНО, а саме: 1. Українську мову; 2. Математику; 3. Фізику або Іноземну мову або Історію України або Біологію або Географію або Хімію. Мінімальна кількість балів має бути не менше ніж 100. ЗНО складене на менший бал ніж 100, вважається таким, що не складене.

Добрый день.Скажите пожалуйста ,что надо сдать для поступления на автоматизацию, только укр.язык или литературу тоже?

Доброго дня. При вступі на 151 спеціальність необхідно скласти ЗНО з:
1. Українська мова або (Українська мова та література)
2. Математика
3. Фізика або Іноземна мова або Історія України або Біологія або Географія або Хімія (один на вибір)

Добрий вечір, я б хотіла дізнатися на спеціальність "Менеджмент" і "Економіка" скільки потрібно здавати предметів і які?

Доброго дня. При вступі на спеціальність 051 та 073 вступників на базі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеню бакалавр, необхідно скласти наступні ЗНО:
1. Українська мова та література
2. Математика
3. Фізика або Іноземна мова або Історія України або Біологія або Географія або Хімія

Підкажіть будь ласка, чи є у вас військова кафедра та які військові спеціальності вона пропонує студентам?

Доброго дня. Дякуємо за Ваше запитання.
При вступі на військову кафедру вступники можуть отримати звання Офіцера запасу за однією з військових спеціальностей:
- Бойове застосування з'єднань, військових частин і підрозділів радіаційного, хімічного та біологічного захисту;
- Психологія;
- Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем, систем захисту інформації та кібернетичної безпеки;
- Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті;
- Експлуатація та ремонт автомобільної техніки та її аналогів.
Більш детальну інформацію можливо отримати за номерами телефонів 0482-797-23-86; 068-814-54-68.

Здравствуйте. Какие предметы нужно сдать (ЗНО) для поступления на специальность " Ядерная энергетика"?

Доброго дня. Дякуємо за запитання. При вступі на спеціальність "104 Фізика та астрономія" освітня програма "Фізика ядра та фізика високих енергій" вступників на базі повної загальної середньої освіти для здобуття ступеню бакалавр, необхідно скласти наступні ЗНО:
1. Українська мова та література
2. Математика
3. Фізика або Іноземна мова або Історія України або Біологія або Географія або Хімія.

Добрый день, хотіла дізнатись, при вступі на спеціальність Міжнародні відносини, я можу обрати кафедру іспанської мови чи для цього є окрема спеціальність? Поясніть будь ласка

Доброго дня. Дякуємо за ваше запитання.
Відповідно до правил прийому до нашого закладу вищої освіти, факультет або навчально науковий інститут вступники обирають під час виконання умов до зарахування.
Традиційно підготовку спеціальність "291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії" здійснює Гуманітарний факультет, але Ви можете обрати і мовний навчально науковий інститут, а саме Українсько-іспанський інститут, Українсько-німецький інститут, Українсько-польський інститут.

скажіть на спеціальність 113 треба складати знову з математики якого рівня стандарт чи профільний. спасибі.

Доброго дня. Дякуємо за запитання. Стосовно вашого запитання, ЗНО з Математики має бути рівня профільним. Більш детальна інформація за посиланням. https://testportal.gov.ua/matematyka-2021/

Що означають бюджетні місця . це гарантовані місця чи їх може бути менше ніж вказано у вас на сайті.

Доброго дня. Дякуємо за запитання. Бюджетні місця які вказані на сайті у конкурсних пропозиціях - це максимальні обсяги державного замовлення, значення яких вказано на 2020 рік. На 2021 рік бюджетні місця відправлено до МОН на погодження і як тільки їх буде погоджено, ми їх відразу оновимо на сайті.

Добрый день, подскажите, в чем разница, с точки зрения результата обучения, места будущего трудоустройства и т.п., между специальностями 122 и 126?

Доброго дня, переглянути освітні програми за вказаними спеціальностями та відчути різницю Ви можете за допомогою каталогу освітніх програм підготоки у нашому навчальному закладі: https://opu.ua/education/programs

Здравствуйте. Я бы хотел спросить. Какие предметы нужно сдать для специальности 122. И когда начнется онлайн подготовка к ЗНО?

Доброго дня, відповідно до Правил прийому до ОНПУ 2021р., для вступу на відповідну спеціальність 122 необхідно подати сертифікати ЗНО 2018-2021 року з наступних предметів: 1. Українська мова; 2. Математики; 3. На вибір вступника: Історія України або Фізика, або Хімія, або Географія, або Біологія, або Іноземна мова. Зателефонуте за номером телефону з приводу підготовки до ЗНО: (048) 705-84-13, (048) 705-84-12 або (063)513-58-83.

Будет ли в 2021 году в политехе применяться какой-то бал при успешном прохождении курсов ОНПУ? А то на одном из сайтов я вычитал, что дополнительного бала не будет.

Відповідно до Правил прийому до ОНПУ 2021р. (п.2.11): Учасникам Всеукраїнської олімпіади ОНПУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених у додатку 1 цих Правил, нараховується додатково до 20 балів до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала, але не вище 200 балів за предмет. Всеукраїнські олімпіади ОНПУ проводяться відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 року № 1587, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2017 року за № 16/29884. Зверніть увагу, для отримання додаткових балів до конкурсного балу, необхідно брати участь у відповідній олімпіаді та зайняти призове місце.

Подскажите, также сколько стоит обучения на контракте по специальностям 122 и 126 и возможна ли оплата частями?

На нашому сайті є розділ "вартість підготовки" https://opu.ua/cost. терміни оплати за навчання можуть бути узгоджені договором про надання освітніх послуг.

Добрый день. Меня интересует обучение на специальности 075 Маркетинг в качестве второго высшего образования, в Немецко-украинском институте.
Уточните, пожалуйста:
1) возможно ли выбрать УНИ для прохождения программы 2-го высшего?
2) если да, то можно ли обучаться заочно?
3) какое количество кредитов при обучении на 2-м высшем, равно ли оно бакалаврату после ПЗСО, 240?
4) если студент учится на заочном отделении 2-го высшего - имеет ли он право участвовать в программе международного обмена?
Благодарю заранее.

Доброго відповідаємо на ваші питання: 1 тільки у Інституті заочної та дистанційної освіти; 2. так; 3. так з вичітом тих кредитів які ви отримали у попередній освіті. 4. так програми міжнародного обміну джоступні всім студентам, але кількість місць для учасників обмежена.

Скажите, пожалуйста,отличаются ли предметы ЗНО бюджет /контракт спец. 141, если да, то какие нужно для бюджета?
Если на данный момент учиться на 2 курсе колледжа, можно попробовать поступать на 1к. или после окончания на 3 курс?

Доброго дня, відповідно до Правил прийому до ОНПУ 2021р. визначено один перелік предметів ЗНО для спеціальнолсті 141. При вступі на 141 спеціальність подають наступні сертифікати ЗНО 2018-2021 року: 1. Українська мова; 2. Математика; 3. На вибір вступника: Історія України або Фізика, або Хімія, або Географія, або Біологія, або Іноземна мова. Ви можете спробувати вступити до ОНПУ на основі здобутого ступеня повна загальна середня освіта (необхідно повідомити у Вашому навчальному закладі про терміновість видачі Вам свідоцтва про повну загальну середню освіту та додатка до нього до початку вступноїх кампанії 2021р, до 01 липня), також Ви может вступити до ОНПУ на основі здобутого ступеня молодший бакалавр. Звертаємо увагу, що здобувати вищу освіту одночасно можливо тільки на 1 бюджетному місці.

Зачем сдавать 4 предмета на ВНО, если для вступления требуется 3?

Відповідно до Правил прийому до ОНПУ 2021р. дійсно на всі конкурсні пропозиції необхідно подавати тільки три сертифікати ЗНО, Ви можете скласти більше та вибрати відповідні сертифікат зі складених з більшим балом.

Здравствуйте подскажите пожалуйста Какие предметы нужны для поступления на
Спеціальність - 075 Маркетинг,
Спеціальність - 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність,
И количество баллов на Контракт.

Відповідно до Правил прийому до ОНПУ для вступу на контракт Ваш конкурсний бал повинен стартувати зі 100 балів. Для вступу на зазначені спеціальності однаковий набір предметів ЗНО: 1. Українська мова та література; 2. Математика; 3. На вибір вступника: Історія України або Фізика, або Хімія, або Географія, або Біологія, або Іноземна мова.

Доброго времени суток
желаем поступить на специальность 122
там несколько направлений
можно ли подать заявку на несколько направлений, а затем выбрать то, что нравится больше?
и ещё
при выборе всех 4 направлений
придётся сдавать 12 дублирующихся экзаменов (3 математики, 3 украинского......) или сдача 3х экзаменов будет достаточно?

Відповідно до Правил прийому до ОНПУ у 2021р. необхідно подавати 3 сертифікати ЗНО для вступу. Для більш детального пояснення рекомендуємо вам ознайомитися з промо роліком про створення особистого кабінету вступника: https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2018/poshire.... Слідкуйте за новинами на сайті МОН, коли з'явится інформація поточної вступної кампанії.

Добрый день! Желаем поступить на специальность 123 после коледжа. Есть несколько вопросов: 1) у нас есть 2 ЗНО от 2018 года (матем и укр). Еще необходимо сдать экзамен по специальности? Мы так поняли, что это экзамен, включающий 3 предмета (матем, физика и информатика), будет в виде письменных тестов. ОБъем информации по предметам математики и физики идет в формате ЗНО? 2) Возможно ли поступление на бюджет после колледжа? (в колледже был бюджет) 3) Зачисление возможно на 2 и 3 курс? 4) Есть ли еще набор на подготовительные курсы к экзаменам? Окончание их дает какое-то преимущество при поступлении?

Доброго дня, выдповідаємо на Ваші питання: 1. у 2021р. діють сертифікати ЗНО починаючи з 2018 по 2021 р. Для втсупу на основі здобутого ступеня молодший бакуалавр (окр молодший спеціаліст) требо подавати 2 сертифікати ЗНО та скласти фахови випробування з обранної спеціальності. 2. Ві маєте можливіть подавати заяву для вступу на фіксовану (бюджетну) конкурсну пропозицію та в разі отримання рекомендації, післся побудови рейтингового списку, отримати бюджетне місці. 3. Для визначення "курсу зарахування" можете переглянути освітній стандарт зі спеціальності 123 : "Для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі ступеня молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст») заклад вищої освіти має право визнати та перезарахувати не більше 120 кредитів ЄКТС, отриманих в межах попередньої освітньої програми підготовки молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) за спеціальностями в межах галузі, і не більше 60 кредитів ЄКТС отриманих в межах попередньої освітньої програми підготовки молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) за іншими спеціальностями." таким чином визначається термін навчання. 4. Так можете звернутся за номером телефону (048)-705-84-13; (048)-705-84-12 Анатолій Вікторович. після закінчення курсів додаткові бали не нараховуються, але Ви можете підвищити свої знання та краще скласти ЗНО.

Здравствуйте подскажите на специальность "Менеджмент" и "Экономика, при сдаче в школе ЗНО по математике какой нужно сдавать профильный ЗНО, либо не профильный ЗНО?

Відповідно до Правил прийому до ОНПУ для вступу на контракт Ваш конкурсний бал повинен стартувати зі 100 балів.Ця шкала балів математики є і в рівні "стандарт" і в рівні "профільний". Для вступу на зазначені спеціальності однаковий набір предметів ЗНО: 1. Українська мова та література; 2. Математика; 3. На вибір вступника: Історія України або Фізика, або Хімія, або Географія, або Біологія, або Іноземна мова.

Здравствуйте, скажите пожалуйста смогу ли я поступить на факультет Культурологии если сдам ЗНО по математике в форме ДПА.

Відповідно до Правил прийому до ОНПУ для вступу Ваш конкурсний бал повинен стартувати зі 100 балів.Ця шкала балів математики є і в рівні "стандарт" і в рівні "профільний". Інші рівні не розглялаються для вступу до закладів вищої освіти.

Здравствуйте. Желаю поступить на специальность 121.Какие предметы требуются для поступления?

Дякуємо за запитання. При вступі на спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення на базі ПЗСО (повна загальна середня освіта) достатньо скласти 3 ЗНО, а саме: 1. Українську мову; 2. Математику; 3. Фізику або Іноземну мову або Історію України або Біологію або Географію або Хімію. Мінімальна кількість балів має бути не менше ніж 100. ЗНО складене на менший бал ніж 100, вважається таким, що не складене.

Добрий день. Якщо вступник цього року здає зно мова + література, а на факультет наприклад комп*ютерні науки у вас прописано мова. Чи зможе абітерієнт подати заяву на цей факультет. чи потрібно здавати ЗНО тільки з мови? Дюкую.

Відповідно до Правил прийому у 2021р. сертифікти з української мови та літератури можна подавти на конкурсні пропозиції де потрібна тільки українська мовіа, а навпаки ні.

Какиe прeдмeты сдавать и какие балы для поступления нужны ?

Доброго дня, вибір предметів ЗНО робить вступник самостіно з огляду на спеціальності на які плануєте вступати.

Здравствуйте, а где можно посмотреть у вас на сайте минимальный балл для прохода на бюджет? Или ответьте в комментарии. Не могу просто найти

Доброго дня, відповідно до Правил прийому до ОНПУ 2021р. розрахунок конкурсного балу здійснюєтьсмя відповідно до формули: https://opu.ua/vstup/bac-calc