Розділ для вступників

які є громадянами або постійно проживають на території України
Бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти

Додаткові бали при вступі

При вступі на навчання для здобуття ступеня бакалавра та магістра на основі повної загальної середньої освіти, при розрахунку конкурсного балу (КББ) можуть враховуватись додаткові бали у наступних випадках.

1. Особам, які є членами збірних команд України, які брали участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України), Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх (за поданням Міністерства культури, молоді та спорту України) зараховуються оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника.

2. Призерам та переможцям чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу з олімпійських видів спорту (у тому числі серед школярів), всесвітньої Гімназіади, чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) під час вступу на навчання за спеціальністтю нашого навчального закладу «Середня освіта (Фізична культура)» останній доданокОу, у формулі розрахунку конкурсного балу встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200. Для підтвердження статус призера або переможця зазначених змагань, вступник має надати до приймальної комісії диплом (грамоту, сертифікат тощо), виданий організаторами змагань з визначенням прізвища, імені особи, назви змагань, дати, місця їх проведення, зайнятого місця та результату.

3. Призерам (особам, нагородженим дипломами І – III ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2020 році з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в рік вступу під час вступу на спеціальності, визначені переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, останній доданокОу, у формулі розрахунку конкурсного балу встановлюється рівним 10, а якщо конкурсний бал вступника при цьому перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

4. Учасникам Всеукраїнської олімпіади ОНПУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка, нараховується додатково до 20 балів до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала, але не вище 200 балів за предмет.