Атестація щодо компетенції володіння іспанською мовою

Опис послуги, що пропонується

Лінгвістична атестація (іспити) з попереднім тестуванням всіх бажаючих щодо компетенції володіння іспанською мовою за програмами Міжнародного диплому DIE (Diploma Internacional de Español), розробленими Фондом досліджень і розвитку іспанської культури (FIDESCU), Мадрид, за академічної підтримки Епіскопського університету Саламанки (Universidad Pontifica de Salamanca).

 

Документи, що видаються після отримання послуги

Особам, які успішно пройшли лінгвістичну атестацію видається Міжнародний диплом DIE, офіційно визнаний Міністерствами освіти Іспанії та Італії, що підтверджує означений у дипломі рівень володіння іспанською мовою (від А1 до С2 згідно з європейською класифікацією MCERL).

Зразок диплому DIE.

 

Вартість послуги

Вартість послуги залежить від рівня лінгвістичної атестації згідно тарифів та складається з: 
 • вартості методичного забезпечення та контролю Фондом досліджень і розвитку іспанської культури (FIDESCU) – сплачується окремо на банківській рахунок фонду;
 • вартості організації та проведення Одеським національним політехнічним університетом – сплачується окремо на банківській рахунок університету.

Тарифи та платіжні реквізити для оплати послуги.

 

Подача документів для проходження атестації

Особа, яка має намір пройти лінгвістичну атестацію з попереднім тестуванням (замовник), подає заяву та анкету встановленої форми.

Бланк заяви; Бланк анкети.

До заяви додаються:

 • копія документу, що посвідчує особу;
 • копія одного з документів про попереднє навчання іспанській мові із результатами відповідної атестації:
  • атестату про загальну середню освіту;
  • результатів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • диплому бакалавра або магістра (спеціаліста) з відповідним додатком;
  • офіційних результатів навчання в Іспанії або в інших іспаномовних країнах;
  • тощо;
 • 2 квитанції про оплату (на рахунок Фонду досліджень і розвитку іспанської культури та на рахунок Одеського національного політехнічного університету).

Прийом документів та відповідна електронна реєстрація Фондом FIDESCU, Мадрид, Іспанія, закінчується за 15 робочих днів до початку атестації.

Розклад атестації.

 

Проходження атестації

Замовник має прибути до університету для попереднього тестування та атестації згідно з розкладом екзаменаційної сесії та мати при собі документ, що посвідчує його особу. 

Допуск до тестування та атестації узгоджується замовником заздалегідь (до початку атестації) за наявності своєчасно поданої заяви та анкети, копій додаткових документів та квитанцій про оплату послуги. 


 

Тривалість попереднього тестування та атестації залежить від обраних замовником складових та рівня іспиту і може сягати від 30 хвилин до 3 годин.

Результати проходження усної частини іспиту сповіщаються замовнику безпосередньо у день іспиту, письмової частини – на протязі 30 днів після дня іспиту.

 

Отримання підсумкового документу

За умови позитивної оцінки результатів письмової частини іспиту експертами Фонду FIDESCU, Мадрид, Міжнародний диплом DIE (Diploma Internacional de Español) надсилається до Одеського національного політехнічного університету через 60…90 днів після дня іспитів.

Для отримання диплому DIE замовнику необхідно з’явитись до університету особисто, або надіслати довіреного представника.

 

Ким забезпечується проведення атестаціЇ

Лінгвістичну атестацію з попереднім тестуванням за програмами Міжнародного диплому DIE забезпечує Навчально-методичний центр “Гранд” Одеського національного політехнічного університету, офіційно акредитований Фондом FIDESCU, Мадрид, як екзаменаційний центр DIE.

 

Режим роботи
з прийому документів та видачі дипломів DIE

  з 1000 до 1300.

понеділок – п’ятниця.

 

Контакти для отримання послуги та додаткової інформації

Одеса, проспект Шевченка, 1, Головний навчальний корпус (ГУК), кабінет 327 (третій поверх), НМЦ “Гранд”.
 

+38 (048) 705-84-92 – заступник директора НМЦ “Гранд” – Лебеденко Ірина Сергіївна;

+38 (048) 705-83-85 – секретар екзаменаційної комісії, методист – Галзман Ганна Вадимівна.

grand@opu.ua
 

65044, м. Одеса, пр-т. Шевченка, 1, Навчально-науковий українсько-іспанський інститут, НМЦ “Гранд”.

 

Матеріали щодо атестації за програмами Міжнародного диплому DIE

Матеріали для самостійної підготовки.

Зміст іспиту DIE за рівнями складності.

Приклади завдань письмового іспиту DIE.

Приклади завдань усного іспиту DIE