СИСТЕМА ПРОЕКТУВАННЯ ВИСОКОЕФЕКТИВНИХ РЕГУЛЬОВАНИХ АСИНХРОННИХ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ

Категорія розробок 
Інформаційні технології
Суть розробки. Призначення і область застосування 

Основою сучасних технологій є регульовані асинхронні електроприводи і їх удосконалення доцільно здійснювати, проектуючи для них спеціальні регульовані асинхронні двигуни.Розробка регульованих асинхронних двигунів з кращими енергетичними та масогабаритновартісними показниками. Рекомендується для підприємств електромашинобудівної галузі.

Основні переваги 

Автоматизоване проектування високоефективних регульованих асинхронних електродвигунів здійснюється з використанням запропонованої системи, яка базується на системних проектних моделях, які включають моделі компонентів електропривода (див. рисунок). Передбачається аналіз електромагнітних, електромеханічних, енергетичних, теплових, механічних, віброакустичних процесів для двигунів в заданому діапазоні регулювання при роботі на різне з характеру, величині і режиму навантаження.

Ступінь готовності. Захист інтелектуальної власності 

Можуть проектуватися двигуни різні за конструктивним виконанням, ступені захисту, засобу охолодження, фазності. Оптимізаційне проектування здійснюється з використанням певних критеріїв з урахуванням потрібних обмежень.Розроблене програмне забезпечення має свідоцтво  реєстрації.