В Україні працюють 15 енергоблоків атомних електричних станцій, які потребують кваліфікованого персоналу.
Плани розвитку атомної галузі України – це продовження експлуатації існуючих енергоблоків та будівництво нових.
Так, видано Указ Президента України про добудову двох блоків на Хмельницькій АЕС, розглядається заміна двох перших блоків Рівненської АЕС на реактори малої потужності SMR-160 американського проекту.
Слід зауважити, що зняття з експлуатації атомного реактора потребує також дуже кропіткої роботи та наявності фахівців з атомної енергетики.
Все це зумовлює затребуваність наших випускників в Україні.
Крім того, зараз у світі будується понад 50 нових енергоблоків, які чекають своїх експлуатаційників. Це: Франція, Фінляндія, Великобританія, Об’єднані Арабські Емірати, Туреччина та інші.
Знання англійської мови та практична підготовка роблять наших випускників жаданими фахівцями у будь-якій країні.
Ми пропонуємо Вам стати висококваліфікованим фахівцем у галузі атомної енергетики, адже це:
- цікава й важлива для суспільства робота, тому що виробництво електроенергії робить можливим саме існування нашої цивілізації та її розвиток;
- пристойна заробітна платня, яка дозволяє гідно забезпечувати свою родину.
Студенти, що здобувають освіту за цією освітньою програмою, отримують більшу на 30% стипендію, ніж студенти інших спеціальностей. Кращі студенти отримують стипендію Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом».
Профиль программы
Скан копии образовательной программы и учебного плана
За державним замовленням
Навчання за програмою безкоштовно для осіб, які за конкурсом здобули право навчатися за державним замовленням.
У разі потреби додатково оплачується вартість проживання у гуртожитку та додаткові (за межами освітньої програми) освітні послуги.
За договором (контрактом)
Для осіб, що навчаються за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб, розмір плати за навчання, а також порядок оплати встановлюються у договорі (контракті), що укладається між університетом та фізичною (юридичною) особою, яка замовляє платну освітню послугу для себе або для іншої особи, беручи на себе фінансові зобов’язання щодо її оплати, та складає:
Вартість підготовки для громадян України; для іноземних громадян та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні
2020 год поступления
2019 год поступления
2018 год поступления
2017 год поступления
2016 год поступления
Вартість підготовки для іноземних громадян та осіб без громадянства, які постійно проживають за межами України
2020 рік вступу
2019 рік вступу
2018 рік вступу
2017 рік вступу
Плата за навчання може змінюватись один раз на рік на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік.
У разі потреби додатково оплачується вартість проживання у гуртожитку та додаткові (за межами освітньої програми) освітні послуги.