Візит делегації Школи економіки та менеджменту в Братиславі, Словаччина

24 жовтня 2019 року Одеській національний політехнічний університет відвідала делегація у складі: фінансового директора Школи економіки та менеджменту (VŠEMvs) доцента Любоша Чібака та віце-президента ІТ асоціації Маріо Леловські (м. Братислава, Словаччина). 
Словацькі колеги провели презентацію студентам Інституту комп’ютерних систем ОНПУ щодо можливості навчання у словацькій Школі бізнесу та менеджменту за спільною магістерською програмою подвійних дипломів “Бізнес-аналітика та інформаційні технології в підприємництві” .
Під час проведення заходу детально обговорювались умови програми, вимоги для студентів в контексті прийняття участі в програмі, фінансові питання тощо. 
Крім цього, відбулась робоча зустріч зазначених іноземних гостей з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Шобіком В.С. й завідувачем кафедри Інформаційні системи ІКС Арсірій О.О.
За результатами проведення спільної зустрічі, було досягнуто домовленості щодо налагодження двосторонньої співпраці, зокрема продовження відповідної роботи в рамках раніше укладеної угоди за вищевказаною спільно програмою. 
Усі зацікавлені студенти, які мають намір прийняти участь в зазначеній програмі, можуть звертатись за консультацією до відділу міжнародних зв’язків (каб. 416а). Термін реєстрації  – 01 грудня 2019р

Більш детальна інформація знаходиться на сайті: 
http://ukraine-slovak-center.org.ua/en/

 

Відділ міжнародних зв’язків ОНПУ, каб. 416а 

тел.: (048) 705 84 39