Стажування для студентів в офісі Організації економічної співпраці та розвитку в Парижі

У мотивованих та активних  студентів є можливість подати заявку на проходження стажування в Організації економічного співробітництва  та розвитку (ОЕСР).

Дедлайн  подачі документів – 1 березня 2021 року.

Програма стажування ОЕСР призначена для залучення висококваліфікованих та мотивованих студентів з різним походженням для роботи над проєктами, пов’язаними  зі Стратегічними орієнтаціями Генерального Секретаря та для підтримки корпоративних функцій Організації. Головна мета стажування – надати  успішним кандидатам можливість вдосконалити свої аналітичні та технічні навички в міжнародному середовищі. Програма стажування відкрита на постійній основі (дедлайни подачі – 1 березня та 1 вересня щороку). Студенти, які навчаються за повністю акредитованою програмою будь-якого освітнього ступеня (бакалавр, магістр, доктор філософії) протягом усього періоду стажування, можуть подати заявку через онлайн-платформу.
Детальна інформація за посиланням.
Для отримання додаткової інформації про програму стажування ОЕСР, будь ласка, завантажте додаток  про стажування та ознайомтесь з найпоширенішими питаннями.

 

Грицаєнко Анастасія - Координатор міжнародних проєктів і програм ОНПУ
Відділ міжнародних зв'язків ОНПУ, каб. 416А
тел. (048) 705 84 39
vmz@opu.uа