УРЯД УГОРЩИНИ ВИДІЛИВ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ СТИПЕНДІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ НА 2021/2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки, яку продовжено до 31 грудня 2021 року, угорська сторона надає стипендії для українських студентів на навчання в Угорщині.

Навчання відбуватиметься за кількома програмами на освітніх рівнях «Бакалавр» і «Магістр» та освітньо-науковому рівні «Доктор філософії».
Термін подання заявок – 15 січня 2021 року.

Розподіл стипендій відбуватиметься в такий спосіб:
40 стипендій для бакалаврських та магістерських програм за гуманітарними, суспільствознавчими, технічними та медичними напрямами підготовки;
20 стипендій для магістерських програм повного циклу за технічним та медичним напрямами;
40 стипендій щороку для навчання в аспірантурі в будь-якій галузі, що становить інтерес.

Cтуденти першого року навчання (окрім освітньо-наукового рівня «Доктор філософії») зобов’язані відвідувати курс «Угорська мова як іноземна», який запропонований університетами, що приймають, та за його результатами скласти іспит наприкінці другого семестру (крім стипендіатів, які навчаються угорською мовою.

Для подання документів апліканти мають заповнити онлайн-анкету. В електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН scholarshipsmon@gmail.com , зазначивши в темі листа «Стипендії на навчання в Угорщині 2021».

Із детальною інформацією про програму можна ознайомитися за посиланням та в інформаційному бюлетені для бакалаврських та магістерських програм, а також в інформаційному бюлетені для програм на здобуття ступеня «Доктор філософії».