Вишеградська стипендіальна програма в Чеському технічному університеті

Факультет електротехніки Чеського технічного університету запрошує найуспішніших студентів на навчання, скориставшись  Вишеградською стипендіальною програмою. 

Вишеградські стипендії підтримують магістрів, аспірантів та дослідників з усіх дисциплін у понад 190 вищих навчальних закладах Центральної та Східної Європи.

Стипендія учасника програми становить € 2300/ семестр, що досить для покриття всіх витрат на навчання та проживання в Празі. 

Перелік усіх доступних технічних курсів, які викладаються англійською мовою для студентів-магістрів (за бажанням для аспірантів і дослідників) розміщено за посиланням https://mobility.cvut.cz/prospectus/2020/FEE.html

Магістри, аспіранти та дослідники можуть подати заявку на отримання Вишеградської стипендії для індивідуального проекту, який буде узгоджений або пов'язаний з регулярними дослідними проектами в Чеському технічному університеті в Празі.

Тривалість програми: 1-2 семестри (максимум 4 семестри – у разі навчання в магістратурі).

Кінцевий термін подання заяв на участь: 15 березня 2020 р.

Більш детальну інформацію, включаючи правила та термін подання аплікаційних заявок на участь у програмі, ви можете знайти на офіційній сторінці  Міжнародного Вишеградського фонду

Грицаєнко Анастасія - Координатор міжнародних проектів і програм ОНПУ
Відділ міжнародних зв'язків ОНПУ, каб. 416А
тел. (048) 705 84 39
vmz@opu.ua