Прес-конференція ректора Державного університету «Одеська політехніка» Г.О. Оборського

31 березня 2021 року
Відкриття навчальної лабораторії медичної техніки та реабілітації Державного університету «Одеська політехніка»

У рамках Угоди «Про співпрацю та взаємодію щодо освіти та науки креативної економіки» між Одеським національним політехнічним університетом та Науково-дослідним інститутом «NanoSapiens» від 24.09.2020 року відкрито навчальну лабораторію медичної техніки та реабілітації Державного університету «Одеська політехніка» за адресою вул. М. Говорова, 11-б, гуртожиток №5 , про що детально йшлося 31 березня 2021 року на прес-конференції ректора Геннадія Олександровича Оборського. Серед запрошених присутні голова наглядової ради НДІ «NanoSapiens» І. М. Дідковський та завідувач кафедри біомедичної інженерії Державного університету «Одеська політехніка» Н. В. Тітова.

Лабораторія   унікальне досягнення вітчизняних науковців, котрі презентують обладнання, сертифіковане в Україні. Заслуговує на увагу аналізатор крові малоінвазивний портативний  АМП, котрий за п’ять хвилин видає 131 показник здоров’я пацієнта з рекомендаціями у випадку виявлення захворювань; MAMOS мамограф, нешкідливий прилад, котрий працює на слабких токах; Поляріс – прилад, який працює над гнійними запаленнями, зовнішніми язвами та ін.

Важливо, що усі обстеження для працівників, студентів Університету будуть проводитись безкоштовно. За наказом Ректора, буде визначено план та узгоджено графік проходження обстеження, буде створено сервер ДАТА (база даних здоров`я) та «Паспорти здоров`я», сформовано карту мікроелементних статусів та епідеміологічних станів Університетської спільноти.

Лабораторія буде слугувати навчальному процесу, особливо для студентів спеціальності «Біомедична інженерія», а з 01.09.2021 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціалізації «Телемедична діагностика».