SpringUp 2021

1 грудня 2020 року
Стартував онлайн конкурс інноваційних стартап-проектів SpringUp 2021.

Стартувала он-лайн реєстрація команд на конкурс інноваційних стартап-проектів SpringUp 2021. У конкурсі можуть приймати участь команди студентів Одеського національного  політехнічного університету, інших ЗВО міста та учні шкіл міста Одеси.

Конкурс стартапів SpringUp був заснований в 2015 році. Організаторами конкурсу є Одеський національний політехнічний університет, Одеська міська рада та Посольство держави Ізраїль в Україні.

Реєстрація учасників проводиться в грудні 2020 року, після реєстрації проводиться попередній відбір команд, серія навчальних тематичних онлайн-тренінгів, щотижневі консультації, які проводить Бюро підтримки молодіжних ініціатив інноваційного центру “ПОЛІН”. У березні-квітні 2021 команди проходять півфінал і фінал конкурсу, після чого переможці конкурсу отримають цінні призи та подарунки, які їм буде вручено на церемонії нагородження фіналістів.  

Також всі проекти фіналістів конкурсу подаються на розгляд потенційним інвесторам для залучення фінансування та їх подальшої комерціалізації.

Оргкомітет конкурсу:
www.opu.in.ua
email: opu.in.ua@gmail.com
Керівник: Лебідь М.В.