Команда формула студент на інтерв'ю в медіа-інформ

6 липня 2018 року
Учасники команди розповіли про розвиток проекту Формула-студент ОНПУ сьогодні, в цих не легких умовах. Розповіли про те, що зроблено і в яких змаганнях візьмуть участь в 2018.

Сьогодні команда продовжує існувати. Щороку студенти проектують і будують гоночний автомобіль і представляють Одесу, Україна на міжнародних гоночних трасах.

У 2011 році на базі Інституту машинобудування ОНПУ організована команда з проектування спортивних автомобілів для участі в міжнародних студентських інженерних змаганнях - «FS ONPU» (Формула студент ОНПУ).

Сьогодні проект «Formula Student» – це найпопулярніші і найбільш масштабні інжинірингові змагання серед студентів в світі.

У листопаді 2011 року студентська команда ОНПУ перемогла в конкурсі міжнародних студентських інженерних проектів серед країн СНД, в Московському автомобільно-дорожньому технічному університеті.

У 2012 році студенти ОНПУ пройшли реєстрацію на Італійський етап змагань «Formula Student».

У 2013 учасники Угорського етапу чемпіонату світу Formulа SAE, у тому ж році команда Одеського політехнічного університету входить до світового рейтингу студентських гоночних команд Formulа SAE.

У 2014 учасники Угорського етапу чемпіонату світу Formulа SAE. На цьому етапі команда Одеського політехнічного університету увійшла в 20 кращих команд Європи.

У 2015 році учасники етапу чемпіонату світу в Великобританії на автодромі у Сільверстоуні (траса Формули 1). Один з найавторитетніших етапів змагань в Європі (60 місце з 135 команд).

Крім вище наведеного члени команди (студенти ОНПУ) в період з 2011 по 2015 роки:

- Переможці двох регіональних інноваційних конкурсів (Одеська область);

- Переможці міських конкурсів (м. Одеса);

- 10 перемог на Всеукраїнських конкурсах наукових студентських робіт у різних галузях знань;

- У 2015 році капітан команди «Формула студент ОНПУ» нагороджений вищою нагородою Національної Академії Наук України;

- У 2016 і в 2017 роках учасники етапів Чемпіонату світу в Італії.

Молоді інженери прославляють свою країну і Одеський регіон, пропагують інженерну науку і автоспорт, розвивають серед молоді як освітньо-наукову складову, так і соціальну.

 

Дивіться інтерв`ю команди за посиланням: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=olZ9kROqW60