Відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Електротехнічні та комп’ютерні системи: теорія та практика» ЕЛТЕКС – 2018

29 травня 2018
До святкування 100-річчя Одеського національного політехнічного університету 29 травня 2018 року в конференц-залі ОНПУ відбулося відкриття IV Міжнародної науково-практичної конференції «Електротехнічні та комп’ютерні системи: теорія та практика» ЕЛТЕКС – 2018, на яку чекали більше ніж півроку вчені, науковці, молоді вчені та магістри.

Одеським національним політехнічним університетом конференція проводиться з 2015 року.

Метою конференції є наукові дослідження, які стосуються розробки сучасних автоматизованих електромеханічних систем, проектування електромеханічних перетворювачів та електричних апаратів, механотроніки, комп’ютерних систем та їх компонентів, інформаційних інтелектуальних систем, комп’ютерних мереж та захисту інформації в комп’ютерних системах.

Конференцію відкрив словами привітання від імені адміністрації Одеського національного політехнічного університету д. т. н., професор, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ОНПУ Нестеренко С.А.

Вступне слово також мав д. т. н., професор, завідувач кафедри теоретичних основ і загальної електротехніки Інституту електромеханіки та енергоменеджменту ОНПУ Маєвський Д.А.

Із пленарними доповідями про актуальні питання безпеки електротехнічних та комп’ютерних систем виступили д. т. н., академік Академії наук Республіки Молдова, завідувач лабораторії керованих електропередач Постолатій В.М. та д. т. н., професор, головний конструктор Державного підприємства «Дослідно-конструкторського технологічного бюро Інституту електрозварювання Національної академії наук України» Лебедєв. В.А.

Цього року в конференції беруть участь 15 вчених з 4 країн світу (Республіка Молдова, Німеччина, Алжир, Ліван).

Конференція триватиме з 29 травня по 1 червня 2018 року.

Будуть представлені 65 доповідей.

Робота конференції проходить за такими секціями:

Секція 1. Автоматизовані електромеханічні системи. Автоматизація процесів управління.

Секція 2. Загальна електротехніка. Електромашинні і напівпровідникові перетворювачі енергії. Енергозбереження засобами сучасної електротехніки.

Секція 3. Комп'ютерні інформаційні системи і технології. Системи захисту інформації.

Секція 4. Математичне моделювання динамічних систем.

 

Посилання на програму конференції http://conf.eltecs.opu.ua/program

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua