Мовний клуб «Sprachclub «Guten Tag!»

6 липня 2018 року
На базі Німецько-технічного факультету Одеського національного політехнічного університету було відкрито мовний клуб «Sprachclub «Guten Tag!».

Студенти Німецько-технічного факультету Одеського національного політехнічного університету відвідали практичний курс з німецької мови «Sprachclub «Guten Tag!», що працював кожної середи з 13-27 червня 2018 року. Організатором мовного клубу стала лектор DAAD (Німецька служба академічних обмінів) в Україні та кафедри німецкої мови та перекладу Німецько-технічного факультету Одеського національного політехнічного університету Регіна Улен.

Метою курсу є розвиток комунікативних навичок і навичок практичного застосування усної мови, відкритого спілкування, підвищення рівня вільного володіння німецькою мовою, взаємодія у колективі.

Упродовж занять студенти створювали розповіді та діалоги на теми подорожі, свого майбутного, а також спробували розіграти частину тетральної п`єси Крістіана Калло «Geld stinkt nicht». Така спроба вийшла досить цікавою. Завдання полягало у тому, що студенти повинні були зрозуміти, про що йдеться в п`єсі, написаній німецькою мовою, та відтворити у дії сценарій п`єси.

В осінньому семестрі планується продовження занять мовного клубу. Тож, студенти Німецько-технічного факультету ОНПУ можуть долучитися до заходу вже цієї осені.