Семінар з енергоефективності

24 квітня 2018 року
24 квітня 2018 року в залі засідання міської ради було проведено семінар, присвячений питанням енергоефективності для керівників установ загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади Одеси.

Семінар відкрила директор департаменту освіти і науки Одеської міської ради Буйневіч Олена Валеріївна. Вів семінар заступник Одеського міського голови Вугельман Павло Володимирович. На семінарі піднімалися гострі питання з пожежної безпеки в школах і підвищення енергоефективності. Були представлені актуальні і цікаві доповіді представників КП «Агентство програм розвитку Одеси» Савича В., Філіппова Є., Паніна В.

Досвідом роботи зі студентами та школярами у створеному Центрі енергоефективних технологій ОНПУ і перспективами співпраці зі школами поділився директор Центру трансферу технологій, завідувач кафедри теплових електричних станцій і енергозберігаючих технологій ОНПУ Климчук О.А.

Було відзначено, що з моменту відкриття ЦЕЕТ проведено понад 30 заходів. Його відвідали більше 500 школярів як з України, так і з інших країн. Гостями ЦЕЕТ стали вже представники 17 країн.

З пропозицією організації інтерактивних заходів (екскурсій, квестів) виступила завідувач сектором зв'язків з підприємствами Центру трансферту технологій Тільманн Гесс. Після семінару співробітники ОНПУ обговорили з представниками КП «Агентство програм розвитку Одеси» подальшу програму співпраці.