Перемога студентів ІБЕІТ у Міжнародному конкурсі НДР

4 липня 2018 року
26 червня 2018 року відбулося засідання Вченої Ради Одеського національного політехнічного університету, яке розпочалося з урочистого нагородження ректором Оборським Геннадієм Олександровичем студентів напряму підготовки «Публічне управління та адміністрування» дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня за участь у міжнародному конкурсі студентських науково-дослідних робіт зі спеціальності «Економіка» на базі науково-дослідного центру «Прогрес» Комратського державного університету (Молдова).

Науковий керівник студентських науково-дослідних робіт професор кафедри адміністративного менеджменту та проблем ринку Добрянська Н.А.

НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ студенти 2 курсу:

Буковський Д.А., Кравцова І.Р., Гребенюк М.Ю. за науково–дослідну роботу на тему: «Формирование стратегии развития виноградарства и виноделия Одесского региона».

НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМОМ ІІ СТУПЕНЯ студенти 1 курсу:

1. Пульча Д.О., Суржанова Ю.О. за науково–дослідну роботу на тему: «Пути повышения эффективности и обеспечение механизма управления конкурентоспособностью предприятий».

2. Бабська І.М., Матвієнко М.О., Сафронова В.К. за науково–дослідну роботу на тему: «Концепция программы развития винного туризма Одесской области».

НАГОРОДЖЕНІ ДИПЛОМОМ ІІІ СТУПЕНЯ студенти 1 курсу:

Березюк А.О., Бордан А.С., Фролов М.О. за науково–дослідну роботу на тему: «Целевая государственная поддержка виноградарско-винодельческого комплекса как основа повышения конкурентоспособности винодельческих предприятий».

Висловлюємо подяку ректору Комратського державного університету, доктору, конференціару С.К. Захарія, керівнику науково-дослідного центру «Прогрес», доктору хабілітат економічних наук, професору Д.М. Пармаклі і членам організаційного комітету міжнародного конкурсу студентських науково-дослідних робіт за відмінну організацію та проведення конкурсу на високому професійному рівні, за отримані позитивні результати і плідну роботу. Висловлюємо надію на подальшу плідну співпрацю.

Студенти напряму підготовки «Публічне управління та адміністрування», так тримати і далі! Разом до нових звершень!

Спеціальність «Публічне управління та адміністрування» − це успішне майбутнє !