Зустріч ректора ОНПУ з президентом Євразійської асоціації університетів Мустафою Айдином

22 травня 2018 року
22 травня 2018 року відбулася зустріч ректора Одеського національного політехнічного університету, дійсного члена Академії інженерних наук України, доктора технічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Оборського Г.О. із президентом Євразійської асоціації університетів EURAS, головою Піклувальної ради і засновиком Стамбульського університету «Айдин» Мустафою Айдином.

Євразійська асоціація університетів EURAS об`єднує університети і заклади вищої освіти Євразії, в тому числі й наш ОНПУ. Створюючи міжнародну освітню платформу для вишів, EURAS відкриває можливості користування кращими світовими освітніми сервісами, є платформою для постійного діалогу університетів із метою обміну кращими моделями освіти.

Під час зустрічі обговорювалися такі питання:

– налагодження кооперації і розвинених зв`язків,

– покращення академічних освітніх стандартів,

– підтримка інновацій,

– академічна мобільність студентів і викладачів.

ОНПУ в співпраці з EURAS вбачає стирання кордонів у освітньому процесі завдяки обміну знаннями і кращими практиками, що допоможе подолати відмінності між освітніми та науковими системами і гарантує рівність і відкритість до кращих освітніх стандартів.

Це дає можливість створення спільних проектів під егідою ЄС, ООН і національних фондів, спільні дослідження й публікації, програми обміну для студентів і науковців, тематичні конференції, волонтерські програми, інтерактивні платформи для комунікацій.