Вручення диплому почесного доктора президенту Євразійської асоціації університетів Мустафі Айдину

22 травня 2018
22 травня 2018 року Одеський національний політехнічний університет відвідав президент Євразійської асоціації університетів EURAS, голова Піклувальної ради і засновик Стамбульського університету «Айдин» Мустафа Айдин.

Гість зустрівся з ректором ОНПУ Оборським Г.О. і приводом для цього стала тривала й тісна співпраця з ЄАУ. Спільна діяльність ОНПУ з EURAS має давню традицію і реалізовується через стирання кордонів у освітньому процесі завдяки обміну знаннями і кращими практиками, що допоможе подолати відмінності між освітніми та науковими системами і гарантує рівність і відкритість до кращих освітніх стандартів.

Сьогодні Євразійська асоціація університетів об'єднує 128 університетів Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Латвії, Молдови, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану та України, зокрема і ОНПУ.

ЄАУ є засновником і організатором міжнародних науково-практичних конференцій «Університети і суспільство», що завоювали великий авторитет університетської спільноти і широке міжнародне визнання.

На зустрічі під час обговорення питань співпраці ОНПУ з EURAS ректор Одеського національного політехнічного університету за рішенням Вченої ради вручив диплом почесного доктора президенту Євразійської асоціації університетів EURAS, засновнику Стамбульського університету «Айдин» Мустафі Айдину.

Система освіти в країнах Євразійського простору формується за однією моделлю: потужна фундаментальна підготовка з мобільною активною надбудовою, яку, залежно від розвитку різних галузей знань, можна змінювати. Це дозволяє реалізувати сучасну парадигму набуття та реалізації знань за ієрархічною спіраллю: освіта – наука – інновації – нові знання в освіті. Окрім того, усіх освітян об'єднує одна мета – використання знань для покращення добробуту та рівня безпеки життєдіяльності населення.  Це є цементуючим підґрунтям для оптимізму щодо успішного розвитку міжнародного освітнього простору.

Одеський національний політехнічний університет сподівається на активну й плідну співпрацю з Євразійською асоціацією університетів та президентом Євразійської асоціації університетів EURAS Мустафою Айдином.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua