Ви ще не знаєте, де можна з користю провести свій вільний час?

2 червня 2018 року
У ХХІ столітті, коли світ надає людині необмежений доступ до розвитку своїх можливостей, ми підготували добірку заходів, що відбудуться вже наступного тижня і можуть зацікавити студентів Одеського національного політехнічного університету будь-якої галузі.

Для тих, хто прагне покращувати свої навички дивергентного мислення, яке відповідає за розв’язання завдань, що мають багато нестандартних оригінальних рішень,  та ораторського мистецтва, запрошуємо до Інтелектуального клубу – WinnersAcademy. Лекції відбудуться 5 та 8 червня 2018 року відповідно, участь безкоштовна, але встигніть зареєструватися!

Особам, які зацікавлені основами фінансової свідомості, пропонуємо відвідати майстер-клас, який називається «CashFlow». Навчання проходить у формі настільної гри, участь приймають більше тридцяти учасників. Приєднатися до них можливо цілком безкоштовно, кожного четверга.

Для вже сформованої команди, від 4 до 6 осіб, які  мають необхідний запас азарту та адреналіну, рекомендуємо  прийти та таки виграти інтелектуальну гру «QuizNight.Vol. 6», яка відбудеться 9 червня 2018 року в iQspace. Участь коштує 50 грн.

А романтичні натури, які залюблені в літературу, не можуть пропустити подію, яка відбудеться  4 червня 2018 року в Одеській національній науковій бібліотеці, а саме зустріч з письменницею французького походження – Марі Дарьєсек та її публіцистом Жан-Полем Іршем. Вхід вільний, але попереднє бронювання місць є обов’язковим.

Пресс-центр Одеського національного політехнічного університету бажає вам яскравих вихідних.

Залишайтеся з нами та ви дізнаєтесь багато цікавого!