Мільярдер Марк Гінзбург відвідав Одеський національний політехнічний університет

4 червня 2018
Українсько-американський мільярдер Марк Зіновійович Гінзбург 4 червня 2018 року у великому залі Палацу культури Одеського національного політехнічного університету провів серію доповідей про глобалізацію і технології блокчейн.

Мета заходу – допомагати розвиватися молодим талановитим людям, дати їм можливості не тільки просувати ідеї, а й виступати технічними аналітиками та отримувати свої дивіденди – об`єднання інтелекту та грошей: Одеський національний політехнічний університет представляє інноваційні ідеї, інвестиційна площадка Марка Гінзбурга надає фінансовий внесок.

Марк Гінзбург – українсько-американський бізнесмен, мільярдер, засновник і президент інвестиційно-будівельного холдингу «МТН» та колекціонер, який першим у світі продав нерухомість за криптовалюту.

У межах зустрічі з мільярдером Марком Гінзбургом в Одеському національному політехнічному університеті відбулося засідання Науково-технічної ради, яке розпочав дійсний член Академії інженерних наук України, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, ректор Одеського національного політехнічного університету Оборський Геннадій Олександрович. Передаючи слово гостям, він зауважив: «Ми вміємо робити науку, але поки що слабо знаємо, як її продавати».

Після чого Марк Зіновійович та його команда розповіли членам Науково-технічної ради ОНПУ про «таємниці» технології блокчейн.

Блокчейн – це технологія, яка забезпечує безпечні транзакції криптовалюти; публічний реєстр або база даних, яка містить усю інформацію про транзакції криптовалюти та зберігається на безлічі комп`ютерах. В основу технології blockchain покладено незмінний регістр, який забезпечує прозорість операцій.

У продовженні зустрічі Марк Гінзбург провів лекцію для студентів і викладачів ОНПУ на тему: «Технологія блокчейн – глобалізація і можливості. Минуле, сьогодення, майбутнє».

Наш гість наголосив: «Я маю відчуття, що через 5-7 років ми будемо жити в іншому світі. Ми вступаємо у світ, де не буде посередників. Я говорю так, тому що я це знаю, тому що я в це вірю!».

На думку бізнесмена, в майбутньому великий попит матимуть інженерні спеціальності. Ось чому важливою метою заходу є встановлення ділових контактів з молодими спеціалістами нашого політехнічного вишу.

Також із доповідями виступили директори та керівники провідних українських і міжнародних інноваційних компаній:

Ольга Редзюк, OLEROM, «Мотивація і реалізація поставлених цілей. Тренди глобалізації»;

Анатолій Кравцов, ElectroUkraine, «Синергія трендів зеленої енергетики і блокчейн»;

Андрій Меланчик, Bank of memories, «Блокчейн стартап. Від ідеї до реалізації»;

Владислав Галасюк, Blockchain Tech Development, «Особливості та потреби існування блокчейна в секторі реальної економіки з технічного боку»;

Богдан Прилепа, «Застосування блокчейн технологій – досвід лідируючої компанії в сфері розробки блокчейн-рішень»;

Юрій Снігур, «Нові технології, як метод збільшення ККД процесів в реальному секторі економіки».

 

Висловлюємо свою вдячність Марку Зіновійовичу Гінзбургу та усім спікерам за співпрацю і теплу зустріч!

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua