Перемога в конкурсі проєктів Європейського Союзу

4 серпня 2020 року
Одеський національний політехнічний університет став одним з переможців конкурсу проєктів Європейського Союзу Еrasmus+.

Десять проєктів, у яких беруть участь 46 університетів та інших організацій України, були відібрані на фінансування в розмірі понад 9 млн євро за Програмою Європейського Союзу Erasmus + задля розбудови потенціалу у сфері вищої освіти. 

46  партнерів- переможців з України представляють 36 закладів вищої освіти, 1 науково-дослідну установу, 1 приватне та 2 державних підприємства, 2 громадські організації, Міністерство освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України та Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. 

Наш університет буде втілювати у життя проєкт “International Students Adaptation and Integration (INTERAD)” разом із такими партнерами, як  Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Львівський національний університет імені Івана Франка, Університет «КРОК», Маріупольський державний університет, Національний університет водного господарства та природокористування, Сумський національний аграрний університет, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України.