Випускники кафедри військової підготовки прийняли військову присягу

28 серпня 2020 року
В день пам'яті захисників України відбулася важлива подія в житті Одеського національного політехнічного університету. В цей день 86 студентів, випускників кафедри військової підготовки, після завершення навчання і військових зборів прийняли військову присягу на вірність Україні.

 

Урочистий захід прийняття присяги відбувся на стадіоні університету. На заході були присутні керівництво університету, ветерани збройних сил України, батьки студентів.

Кафедра військової підготовки була утворена в Одеському національному політехнічному університеті 6 років тому з ініціативи ректора Геннадія Олександровича Оборського і користується великою популярністю серед студентів університету. Щорічно на кафедрі за чотирма військовими спеціальностями навчається понад 150 студентів.

Виступаючі на заході гості та студенти відзначали, що навчання на військовій кафедрі та отримання офіцерського звання дає істотні переваги студентам, особливо якщо вони вибирають військову або державну службу. Виступаючі також відзначали, що вже десятки випускників кафедри військової підготовки вибрали військову службу і пов'язали своє життя зі збройними силами України.