ОНПУ – в світовому рейтингу університетів U-Multirank 2018

5 червня 2018
5 червня 2018 року оприлюднено черговий рейтинг світових університетів U-Multirank 2018, у якому в четвертий раз узяв участь наш університет. На відміну від інших систем, заснованих на оцінках незалежних експертів і рівню цитування наукових робіт співробітників університетів, цей рейтинг дозволяє порівнювати університети за власними об'єктивними оцінками, рівнем наукових досліджень і викладання, трансферу знань і технологій, інтернаціоналізації та регіональної затребуваності.

За кількістю учасників рейтинг U-Multirank 2018 виявився найбільшим за п’ять років його існування - в ньому взяли участь 1614 університетів з 95 країн світу, 5000 факультетів і 12500 освітніх програм. Організатори склали 21 рейтингову таблицю, за окремими показниками діяльності університетів. Таблиці рейтингу дозволяють кожному студенту, який бажає отримати необхідну спеціальність, об'єктивно порівнювати і обирати університет з різних аспектів його активності: ступеня інтернаціоналізації, методам і якості навчання, а також за відгуками студентів. Представлені в рейтингу дані дають об'єктивну базу для порівняння університетів за кількісними і якісними критеріями, проведення самоаналізу і визначення напрямків подальшого розвитку.

Рейтинг U-Multirank був розроблений незалежним консорціумом під керівництвом Центру вищої освіти Німеччини, Центру аналізу систем вищої освіти університету Твенте і Центру науки і технології Лейденського університету, обидва з Нідерландів. Повна версія рейтингу розміщена за адресою www.umultirank.org. ОНПУ як учасник рейтингу отримав право на використання лого-символу U-Multirank 2018 на сайті університету і в кореспонденції.

Посилання на дані ОНПУ: https://www.umultirank.org/study-at/odessa-national-polytechnic-university

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua