Вітаємо із Днем народження Денисову Аллу Євсіївну!

7 червня 2018
Українсько-польський інститут Одеського національного політехнічного університету приносить свої привітання та найкращі побажання директору УПІ Денисовій Аллі Євсіївні.

Українсько-польський інститут Одеського національного політехнічного університету – студенти і викладачі, колектив деканату та кафедри нетрадиційної енергетики - вітають чудового вченого, цілеспрямовану та впевнену людину і просто чарівну жінку Аллу Євсіївну Денисову із Днем народження!

Алла Євсіївна – творець і директор УПІ, доктор технічних наук, професор, автор понад 180 наукових робіт – ніколи не шкодує своїх сил та енергії для науки і вдосконалення навчального процесу. «Наш енерджайзер» – влучно назвав її ректор ОНПУ проф. Г.О. Оборський. За свій внесок у науку, в розвиток співпраці з європейськими університетами, у вдосконалення системи вищої освіти України Алла Євсіївна заслужено має повагу колег, авторитет і довіру у студентів, нагороджена багатьма вітчизняними та зарубіжними відзнаками і титулами.

Ми щиро бажаємо Вам невтомних сил і невичерпного ентузіазму, геніальних ідей і великих досягнень, творчого натхнення, радості і міцного здоров'я!

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua