«Квест вихідного дня» від кафедри менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності ОНПУ

9 червня 2018
2 червня 2018 року вперше кафедра менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету провела «Квест вихідного дня» в межах дисципліни «Самоменеджмент».

У межах квесту вирішувалися основні завдання «самоменеджменту» –самоорганізація, прийняття нестандартних рішень, ефективне використання часу, робота в команді, досягнення поставлених цілей!

У квесті взяли участь 17 студентів спеціальності «Менеджмент» І та ІІІ курсів.

Протягом гри студентам потрібно було вирішити заплутані головоломки, змагатися у спритності і швидкості, а також виконувати веселі фото-завдання. На кону був головний ПРИЗ – «АВТОМАТ» з дисципліни «Самоменеджмент».

Проходження Квесту передбачало визначення та відвідування 5 «точок» у нашому місті і вирішення різноманітних завдань.

Так, на одному з етапів квесту, перед учасниками стояло завдання: зробити фото у останнього від вокзалу вагона найдовшого поїзда на пероні з провідником так, щоб було видно назву напрямку та довжину поїзда.

Креативний підхід проявили учасники гри при проходженні однієї з «точок», де завданням було створення фото-флешмобу до 100-річчя ОНПУ. Труднощі завдання полягали в тому, що потрібно було залучити до фото-акції якомога більше перехожих, але і з цим завданням впоралися майбутні менеджери!

За підсумками квесту переможцями стали команди:

1 місце розділили між собою: ОВ-151 і ОМ-171

2 місце розділили групи: ОВ-171 і ОМ-151

Увесь квест з командами на зв'язку он-лайн перебувала ідейний натхненник, організатор і координатор гри зав. каф. МЗЕІД Ковтуненко К.В., яка не дозволила студентам збитися з правильного шляху.

Вітаємо переможців квесту! Дякуємо всім командам за участь!

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua