Отримання досвіду від студента Інституту комп'ютерних систем ОНПУ

19 червня 2018 року
У березні 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті студент третього курсу Інституту комп'ютерних систем, випускник інтернатури 2016 року, молодий техлід, технічний менеджер KeepSolid Артур Чистяк почав читати практичні заняття з мови програмування С ++ для студентів нашого університету.

Метою курсу став відбір кращих студентів для подальшого навчання в літній школі IT-компанії «KeepSolid», яка створює сучасні програми і сервіси на різних платформах у всьому світі.

Протягом курсу студенти знайомилися із принципами, методами та особливостями міжнародного ринку програмування і роботи в IT-сфері.

Кращі слухачі отримали можливість вступити на KeepSolid Summer Internship і безкоштовно пройти 6-тижневу практику за обраною спеціальністю і навчитися одному із 9 напрямків під керівництвом досвідчених наставників, створити свій проект, а найталановитіші інтерни отримають запрошення про співпрацю від KeepSolid.

Захоплення IT в Артура з'явилося ще в четвертому класі. Все почалося з того, що його однокласник розповів йому про командний рядок. Унаслідок Артур написав свою першу програму на С ++ на аркуші зошита. Потім він набрав цей код і запустив власну програму. Так у нього з'явилася любов до програмування.

Будучи студентом, він пройшов за півтора року шлях від стажера до TechLead одного з проектів компанії, створив реліз свого продукту. У майбутньому Артур  Чистяк планує провести повторний курсу для студентів ОНПУ.