Візит Словацької делегації до ОНПУ

19 червня 2018 року
14 червня 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті відбулась зустріч з делегацією представників вищої освіти Словацької республіки на чолі із заступником міністра закордонних справ Душаном Матулай та представниками IT-сфери.

Дійсний член Академії інженерних наук України, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, ректор Одеського національного політехнічного університету Оборський Геннадій Олександрович ознайомив делегацію з результатами роботи університету з інтернаціоналізації освітніх програм та розширення міжнародних зв’язків університету у межах проекту Європейського Союзу Erasmus+ та прямих договорів із закордонними університетами. Представники Словаччини розповіли про напрями реформування вищої освіти та форми взаємовигідного співробітництва університетів з підприємствами зокрема з IT-Асоціацією Словаччини.

Перший віце-президент IT-Асоціації Словаччини Маріо Леловскі та проректор приватного закладу вищої освіти економіки та менеджменту, громадського управління м. Братислави доктор Станіслав Філіп презентували співробітникам та студентам Інституту комп`ютерних систем та Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету магістерську програму дуального навчання за спеціальністю «Бізнес аналітика та інформаційні системи в підприємництві». Відповідно до цієї програми студенти отримають стипендію, відшкодування витрат на проживання, пройдуть тримісячну оплачувану практику на підприємствах та виконають реальні проекти, а в останні 2 семестри поєднають навчання та роботу за спеціальністю. Випускники, які успішно закінчать навчання, отримають 2 диплома та гарантований контракт на роботу в Словаччині на строк до 2 років.

За результатами зустрічі делегації зі Словаччини та представників ОНПУ досягнута домовленість щодо підписання договору співпраці, узгодження фінансування та початку реалізації такої програми.