Презентація нового автомобіля FSONPU 004 в ОНПУ

19 червня 2018 року
17 червня 2018 року команда «Формула студент ОНПУ» представила свій новий автомобіль FSONPU 004 у стінах Одеського національного політехнічного університету.

Студентське конструкторське бюро «Формула студент ОНПУ» - це перша в Україні команда класу Formula SАE. Це молоді інженери, які самостійно проектують і будують гоночні автомобілі класа «Формула», а потім виставляють їх на інженерний студентський конкурс «Формула Студент». У змаганнях беруть участь понад 500 команд з усього світу, серед яких активними є і наші студенти-політехніки. Команда «Формула студент ОНПУ» є першим учасником змагань серії Formula Student на території України.

Відкриття заходу розпочалося з атмосферного знайомства аудиторії з командою Formula Student ONPU. Були оголошені конкурси, переможці яких наприкінці заходу отримали чудові подарунки.

Також відбулася презентація нового фільму про діяльність команди Formula Student ONPU. Учасники поділилися своїм досвідом, розповіли про історію створення команди, про те, як вони пройшли нелегкий шлях до нових вершин заради здійснення своїх мрій. Тільки чого варта для них зустріч із  Россом Брауном (англійський інженер і конструктор Формули-1, засновник Формули студент у Європі).

Під час презентації було вручено подяки та подарунки спонсорам і партнерам, які завжди підтримують та допомагають нашим студентам долати різні перешкоди та досягати нових вершин і з кожним роком займати все вищі сходинки у змаганнях. Також був представлений музичний подарунок нашій команді від Олександра Павлотанського (колишнього студента ОНПУ) та його коханої.

На заході було урочисто представлено новий автомобіль FSONPU 004, у якому на відмінну від попередніх зразків авто є аеродинамічні властивості. Саме він  візьме участь у змаганнях «Формула студент».

Тож побажаємо нашій команді перемоги!

На завершення зустрічі та приємного спілкування відбулася фотосесія для учасників презентації.