Успіх студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» ОНПУ

20 червня 2018
Команда студентів Одеського національного політехнічного університету серед переможців конкурсу «Програміст-2018».

Конкурс «Програміст-2018» проводився вперше для студентів IT-спеціальностей України з метою стимулювати їх до отримання нових знань і розвитку навичок. Конкурс об'єднав 820 учасників, 28 навчальних закладів та 17 міст. Студенти пройшли два етапи відбору – сформували команди по 5 осіб, записали мотиваційние відео і взяли участь в хакатоні Social IT.

Серед переможців команда BITE.us Інституту комп`ютерних систем Одеського національного політехнічного університету у складі Олексія Чернишова, Олександра Люлько, В’ячеслава Шевченко, Ольги Будової та Костянтина Міняйло. Студенти розробили і презентували за 2 дні ідею Helpy – це публічна web-платформа для волонтерів та організаторів, яка допомагає організовувати громадські заходи, швидко і вчасно знаходити волонтерів. Волонтери ж можуть знаходити цікаві для них активності, отримувати досягнення і змагатися за місце в глобальному рейтингу.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами на відвідування виставки електроніки та інформаційних технологій Ceatec Japan 2018 у Токіо, яка відбудеться в жовтні. Ceatec Japan об'єднає лідерів широкого спектру галузей і, як стверджують організатори, представить світовий зразок створення майбутнього.

Вітаємо команду BITE.us!

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua