Одеський національний політехнічний університет

20 червня 2018
Чому саме цей університет?

Я обрала Одеський національний політехнічний університет, тому що він відповідає усім критеріям щодо навчального процесу та студентського життя. По-перше, він має четвертий рівень акредитації, що означає його високий статус та надання можливості здобуття дипломів магістра. По-друге, в моєму університеті дуже розгалужена система навчальних напрямків. Я вважаю, що це вкра й важливо, адже є можливість необхідного вибору з багатьох варіантів. Крім того, в такому разі є можливість вступити на інший напрямок, паралельно навчаючись за основною спеціальністю. Така можливість є дуже корисною.

Ще одним вагомим аргументом на користь мого університету є активне студентське життя, регулярне проведення різноманітних творчих заходів, конференцій, наукового тижня. У нас в університеті є свій прес-центр, що інформує студентів стосовно навчального процесу та різних конкурсів, заходів тощо. Цікавими є спортивно-гумористичні змагання між факультетами, що сприяють кращому зануренню у студентське життя та допомагають проявити творчі таланти, а ще знайти нових друзів.

Окремим словом треба відмітити, що мій університет надає можливість для студентів, що приїхали з інших міст і країн, у період навчання жити недалеко від самого університету в добре обладнаних кімнатах гуртожитків.

Загалом, я вважаю, що мій вибір університету був правильний, і наразі я маю змогу не тільки здобувати якісну освіту, а ще й розвиватися творчо.

Студентка гр. ІЖ-171 Бурдужа Анастасія

 

 

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua