Подорож студентів УНІ до Австрії на курси німецької мови

28 травня 2018
Бути студентом Одеського Політеху – це не лише цікаве навчання, подорож у світ наук і практики, хороші друзі і проведення різних культурних і освітніх заходів у стінах рідного університету, а також дружня міжнародна співпраця, обмін досвідом із іншими країнами. ОНПУ надає багато можливостей для закордонних поїздок із метою отримання нових знань, навичок, умінь і знайомств.

Тому, в період з 29.04.18. – 13.05.18. студенти – представники Українсько-німецького інституту ОНПУ відправились у подорож до Австрії, столиці Відень підкорювати вершини закордонної освіти після здобуття численних перемог в улюбленому інституті. Команда у складі 8 студентів – політехніків:

 

– Муравської Анастасії

– Лихащенко Катерини

– Бурденко Катерини

– Нагуляк Оксани

– Спеціального Віктора

– Плешко Артема

– Корнилова Артема

– Стахова Дениса

 

і двох викладачів:

– заступника декана УНІ ОНПУ О.С. Меньшикової  

– завідувача кафедри німецької мови та перекладу УНІ ОНПУ І.В. Слободцової

поїхали на курси німецької мови «SPRACHSCHULE AKTIV WIEN» для мовної практики безпосередньо з носіями та обміну досвідом з австрійськими колегами.

Протягом 2-х тижнів студенти підвищували свій рівень знань із мови, дізнавалися багато корисної інформації, спілкувалися, ділилися з іншими учасниками тренінгів про особливості навчання в ОНПУ. Звичайно, наші студенти встигли не лише плідно попрацювати, а й погуляти містом зі своїми викладачами, відвідати місцеві пам'ятки, відчути австрійський колорит і душу віденських мешканців. Уже за перші дні перебування наші студенти відвідали Віденську оперу, Ратушу, будинок парламенту, Шонбрунський палац, парк атракціонів та багато іншого.

Студенти зізнаються, що їм все дуже сподобалося: і курси німецької мови, і країна, і прогулянки містом.

Ми раді привітати студентів УНІ з чудовою нагодою попрацювати в іншому виші і хочемо побажати успіхів усім політехнікам на шляху до здобуття наукових і професійних вершин!

Саморозвиток, обмін досвідом з іншими людьми, спілкування, різноманітні подорожі і заходи – це ще один крок до формування вдалої кар'єри і здобуття висот по життю!

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua