Видбулася Міжнародна науково-практична конференція

20 квітня 2020 року
VІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації».

Кафедра інформаційної діяльності та медіа-комунікацій гуманітарного факультету Одеського національного політехнічного університету цьогоріч також не порушила традицію і 19-20 березня 2020 року в онлайн режимі об’єднала молоду наукову спільноту, аспірантів та студентство для обговорення важливих проблем документознавства, інформаційної діяльності, соціальних комунікації та журналістики, інформаційного забезпечення освітніх процесів, інформаційного менеджменту в організаціях і прикладних аспектів застосування інформаційних технологій в межах роботи VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації».

Відкрив конференцію канд. мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікації ОНПУ Спрінсян Василь Георгійович.

З доповідями на конференції виступили українські науковці Олена Вдовіна, Олена Карась, Олена Панькевич, Дмитро Татакі, Олена Шевченко та ін., а також зарубіжні колеги – науковці з Бухарського інженерно-технологічного інституту (Узбекистан) Зафар Асраєв, Нафіса Заявитдинова, Олим Мерзаєв, Рустам Сарієв, Санат Рахматов та ін.; представник Університету Білди СААД Далеб (Алжир) Джамель Мерзуг.

Приємно відзначити високу активність студентів та належний науковий рівень їхніх доповідей. Кафедру інформаційної діяльності та медіа-комунікацій гідно представили Анастасія Борівська, Владислава Зачко, Кирило Козловський, Євген Кочанжі, Вікторія Нікітюк, Анна Петрусьова, Марі Сладкова, Лоліта Сорока, Кирило Чумаченко та ін.

З науковими статтями й тезами можна ознайомитися у збірнику матеріалів конференції «Актуальні питання документознавства та інформаційної діяльності: теорії та інновації» (http://www.adverta.com.ua/).