Бізнес-вікенд з Інститутом бізнесу, економіки та інформаційних технологій

22 лютого 2020 року
В Одеському національному політехнічному університеті відбувся Бізнес-вікенд з Інститутом бізнесу, економіки та інформаційних технологій під назвою «Розвиток Об’єднань співвласників багатоквартирного будинку: партнерство в сфері економіки та електронних комунікацій».

Організаторами заходу виступили: Одеський національний політехнічний університет, «Науково-дослідний центр «Телекомунікації без меж» та компанія «Комфорт Сервіс».

Метою заходу стало обговорення напрямів співпраці Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з операторами та провайдерами послуг в сфері електронних комунікацій, можливості щодо науково-практичного супроводу економічних та технічних питань розвитку житлового фонду в м. Одеса.

Учасниками заходу стали Голови Правлінь Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, представники компаній з будівництва та обслуговування телекомунікаційних мереж, представники місцевих органів влади та комунальних підприємств, громадських організацій м. Одеса.

В рамках заходу відбулася Презентація Пілотного проекту «Інтернет-доступ без меж», який спрямований на вирішення проблеми розміщення телекомунікаційних мереж у багатоквартирних будинках, побудови моделей взаємодії операторів та співвласників багатоповерхівок щодо використання спільного майна відповідно до вимог вітчизняного законодавства.

В рамках заходу також обговорювалися питання: 

  1. Реалізації спільних проектів Одеського національного політехнічного університету та Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в питаннях бізнес-планування, аудиту та впровадження енергоефективних технологій, презентація навчальної бази та економічних спеціальностей університету.
  2. Кращі міжнародні практики та Європейський досвід організації доступу суспільства до мережі Інтернет та послуг електронних комунікацій.
  3. Проблеми взаємодії операторів та Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків при забезпеченні Інтернет-доступу, сучасні техніко-економічні рішення для будівництва та експлуатації телекомунікаційної інфраструктури в багатоквартирних будинках в м. Одеса.