Німецько-українська конференція муніципальних партнерств

11 листопада 2019 року
7 листопада Центр Енергоефективних Технологій ОНПУ прийняв участь в Четвертій німецько-українській конференції муніципальних партнерств, організованій Сервісною службою «Міста в Єдиному Світі» (SKEW) німецького неприбуткового товариства «Engagement Global» спільно з Одеською міською радою.

Предметом обговорення цьогорічного заходу, за допомогою панельних дискусій та фахових доповідей, були різні аспекти захисту навколишнього природного середовища та адаптації до змін клімату і, відповідно, потенціал для партнерської співпраці. Крім того, конференція знаменує собою старт для формування тематичних кластерів між центральними учасниками німецької співпраці задля розвитку в Україні та мережею німецько-українських муніципальних партнерств.

З доповіддю на конференції виступив науковий керівник ЦЕЕТ Одеського національного політехнічного університету проф. Климчук О.А. і запросив учасників конференції відвідати Центр Енергоефективних Технологій.

Понад 30 представників органів самоврядування, серед яких мери, бургомістри, заступники керівників департаментів розвитку українських та німецьких міст відвідали ЦЕЕТ, де змогли ознайомитись з напрямами роботи центру.

Перед початком екскурсії гостей привітав проректор проф. Дмитришин Д.В. В своїй промові він розповів про сучасний стан університету, перспективи розвитку та наголосив про важливість співпраці з німецькими фахівцями, як в галузі освіти так і в наукових проектах.

Далі для учасників конференції була організована екскурсія по лабораторіях центру, яку провів науковий керівник проф. Климчук О.А. Під час екскурсії гості змогли ознайомитись з діючими експонатами ЦЕЕТ, науковими напрямками вчених ОНПУ в галузі енергоефективності, програмами роботи зі школярами.

Варто відмітити, що в заході прийняли участь партнери ЦЕЕТ: Данфосс (Данія, системи теплопостачання),  Паритет ( Україна, сучасні віконні технології), ПП Інфозвязок (Україна, сонячні батареї), які розповіли про сучасні енергозберігаючі технології та надали бажаючим професійні консультації. При закінчені екскурсії гості отримали пакети інформації в галузі енергоефективності.

Сподіваємося на подальше співробітництво з представниками органів місцевого самоврядування.