ХІХ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»

28 травня 2018
18 травня 2018 року студенти і викладачі Гуманітарного факультету ОНПУ відвідали ХІХ Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині», яка за традицією вже проходить в Одеській національній науковій бібліотеці.

У цей день відбулося урочисте відкриття ХІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», у якій взяли участь представники ОДА, місцевого самоврядування, духовенства, громадськості, бібліотекарі, науковці, студенти і всі охочі. Відкриттю передувала прес-конференція для ЗМІ.

Основна мета заходу – збереження та примноження духовного й культурного надбання українського народу, утвердження в суспільстві престижу української книги, створення сприятливих умов для видання та популяризації  української  книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, поповнення бібліотек Південного регіону новими виданнями, розповсюдження книг серед читачів, виховання культури читання та любові до української мови на кращих зразках вітчизняної  літератури, підтримка молодих письменників і поетів.

Виставка-форум мала щільну роботу протягом трьох днів, наші студенти встигли побувати на ряді заходів, познайомитися з книжковими новинками.

У межах круглого столу «Соціальне партнерство та інновації у бібліотечній галузі: практика і виклики сьогодення» студенти і викладачі кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Гуманітарного факультету ОНПУ були запрошені на презентацію книги Марини Єщенко –«Бібліотекарки не виходять заміж».

Політехніки завжди відрізнялися своїми прагненнями до пізнання чогось нового і  цього разу з величезним ентузіазмом та відповідальністю поставилися до презентації книги талановитого молодого прозаїка-абсурдиста Марини Єщенко.

Сікорська Вікторія Юріївна, доцент гуманітарного факультету ОНПУ, доктор філософії, кандидат філологічних наук, член Національної спілки журналістів України виступила з рецензією «Мовний портрет сучасного бібліотечного середовища» на повість письменниці.

На вшанування пам’яті вченого-театрознавця колишнього декана гуманітарного факультету Анатолія Баканурського відбулася презентація монографії кандидата мистецтвознавства Анни Білик «Театральная критика Одессы». На заході були присутні викладачі гуманітарного факультету, які дали не лише високу оцінку монографії, але й влаштували вечір пам’яті колишньому науковцю ОНПУ, одному з засновників гуманітарного факультету нашого університету.

На виставці було представлено величезну кількість різнопрофільної та різножанрової літератури українською та російською мовами. Також, були присутніми автори та видавці, з якими могли поспілкуватися наші студенти.

З виставки наші студенти вийшли з утвердженням того, що книга й досі залишається затребуваною!

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua