Міжнародна конференція

12 вересня 2019 року
Розпочала роботу XІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології ХХІ століття».

Організатором заходу виступила кафедра інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Одеського національного політехнічного університету, яка щорічно збирає  міжнародне наукове товариство для вирішення актуальних проблем галузі: розробки й реалізації оптимальних схем і шляхів розвитку соціальних та професійно-ділових комунікацій, інформаційної діяльності, документаційного менеджменту.

12 вересня 2019 року о 9:30 у конференц-залі Палацу культури студентів Одеського національного політехнічного університету відбулося урочисте відкриття Конференції та пленарне засідання. З вітальним словом науковий захід розпочав  канд. мистецтвозн., заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій Одеського національного політехнічного університету, президент Асоціації документознавців України Спрінсян Василь Георгійович.

Зі словами привітання виступив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Свічинський Віталій Сергійович, який відзначив що інформаційно-комунікативна діяльність є важливою складовою процесу будь-якого управління. Від імені університету учасників конференції привітав проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Дмитришин Дмитро Володимирович, наголосивши на вагомості досліджень вчених кафедри інформаційної діяльності та медіа-комунікацій. 

Також з найкращими побажаннями до наукової спільноти звернувся заслужений журналіст України, член правління НСЖУ Юрій Работін та вручив кафедрі інформаційної діяльності та медіа-комунікацій диплом національного конкурсу "Мова єднання". Виступали й інші гості, зокрема доктор філос. наук, заслужений працівник культури України, професор Т.І. Андрущенко, директор Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Грушевського Ю.С. Амельченко, генеральний директор Одеської національної наукової бібліотеки І.О. Бірюкова.

Конференцію відвідали провідні представники української і зарубіжної науки (США, Фінляндія, Білорусь, В`єтнам, Молдова, Болгарія), фахівці-практики, представники державних органів влади і фахівці різних галузей інформаційної діяльності. На пленарному засіданні були заслухані та обговорені доповіді із найактуальніших питань інформаційної освіти.

За результатами наукової роботи учасників було видано збірник матеріалів, який викладачі використовують в якості джерела інформації з питань документознавства та соціальних комунікацій.