Посвята в студенти першокурсників-політехніків

1 вересня 2019
Уже за традицією 1 вересня в Одеському національному політехнічному університеті відбулася хвилююча церемонія Посвяти першокурсників в студенти.

Усіх присутніх із визначним святом привітав ректор Одеського національного політехнічного університету – дійсний член Академії інженерних наук України, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Оборський Геннадій Олександрович.

Після привітань ректора пролунала загальна символічна клятва першокурсників, проголошуючи яку вони пообіцяли дотримуватись головних життєвих принципів справжнього студента. Ректор Геннадій Оборський вручив першокурсникам усіх спеціальностей символічний студентський квиток, який є ознакою початку нового й дуже відповідального етапу життя для людей, які цього року вступили до нашої Альма Матер.

Креативний колектив творчих студентів-старшокурсників привітав видовищною концертною програмою.

На честь першокурсників звучав офіційний гімн Одеського національного політехнічного університету.

Наш університет спроможний якісно навчити того, хто хоче навчитися. У студентів дуже великі можливості для занять наукою, для культурно-мистецької діяльності і для спорту. Та найголовніше – для отримання якісної освіти. В добру путь!