Прем’єра легендарної вистави «Дерева вмирають стоячи» від студентів ОНПУ

27 травня 2018 року
Про благодійництво як мистецтво, про надію і про життєдайну силу вчасно сказаного «завтра» розповідає вистава «Дерева вмирають стоячи» за п’єсою іспанського драматурга Алехандро Касона, поставлена в Одеському економічному ліцеї студентами Гуманітрного факультету ОНПУ.

П’єса є малознайомою нашому глядачеві, адже вона не йшла в Одесі вже більше ніж 30 років. У своєму творі «Дерева вмирають стоячи» Алехандро Касон оспівує перемогу морально сильної  і люблячої людини над злом і жорстокістю, боротьбу за життя і мистецтво. Не дарма головним візуальним образом став бамбук – його можна розпиляти, спалити, але не можна зламати.  Вистава вийшла цікавою, ліричною, пристрасною, веселою і водночас сумною. Акторський ансамбль відіграв злагоджено і талановито. Не маючи спеціальної театральної освіти, студенти ОНПУ впорались на «відмінно».

Керувала організацією вистави Бабіцька Марія Володимирівна – методист деканату Гуманітарного факультету ОНПУ. Функції режисера виконувала Маргарита Калініна – студентка 1 курсу Українсько-іспанського інституту спеціальності «Культурологія». У складі театральної трупи – студенти ГФ ОНПУ: бабуся Еухенія – Мамедова Ельміра, студентка 4 курсу, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»; дідусь Сеньйор Бальбоа – Андрій Тищенко – студент 2 курсу, спеціальність «Соціальна робота та психологія»; Маурисьо – Козловський Кирило, студент 1 курсу, спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність»; Ізабелла – Альбіна Манасян, студентка 1 курсу, спеціальність «Культурологія».

Глядач разом із артистами переживав велику драму, як свою власну, а після вистави зала пролунала гучними оплесками, визнавши постанову успішною.

Цей захід був проведений із метою профорієнтації спеціальностей Гуманітарного факультету Одеського національного політехнічного університету. Наприкінці вистави самі ж актори розповіли школярам про спеціальності, за якими вони навчаються, запрошували вступити до Одеського національного політехнічного університету, поділилися цікавими історіями зі студентського життя. Талановиті студенти ОНПУ встигають не тільки плідно займатися навчанням, а й знаходять час на творчий розвиток.

Школярі отримали буклети для ознайомлення зі спеціалізаціями Гуманітарного факультету ОНПУ. Тож, ласкаво просимо до Одеського Політеху!

А вже 30 травня 2018 року о 15:00 у Палаці культури студентів ОНПУ відбудеться повторна вистава для політехніків.

Вхід вільний!