Фінал Одеського конкурсу інноваційних проектів «SpringUp 2018»

26 травня 2018
26 квітня 2018 року в конференц-залі палацу культури «Політехнічний» Одеського національного політехнічного університету, який є засновником Конкурсу інноваційних проектів «SpringUp 2018» та за підтримки Ізраїльського культурного центру відбувся фінал Одеського конкурсу інноваційних стартап-проектів.

Захід є формою підтримки досліджень та розробок, які підтверджують існування інноваційного потенціалу молодого покоління і перспективу впровадження знань у різних галузях.

У фіналі виступили 10 молодіжних команд із такими проектами:

  1. Проект MindGate, ІПТДМ, ОНПУ.
  2. Проект MusCom, ІБЕІТ, ОНПУ.
  3. Solar +, ІІБРТ, ОНПУ.
  4. Проект Thyrol, ІКС, ОНПУ.
  5. Проект Компактний електропривод на велоколесо, ІЕЕ, ОНПУ.
  6. Проект ГСП01М, ІЕЕ, ОНПУ.
  7. Проект BridgeTronic, ІІБРТ, ОНПУ.
  8. Проект FormulaStudent, ІМБ, ОНПУ.
  9. Проект Ралі вихідного дня, ІМБ, ОНПУ.
  10. Проект GreenSmartStops, ГО «Синергія».

 

Журі конкурсу на підставі затвердженої системи експертної оцінки і за одноголосним  рішенням визначило переможців.

1 місце – стартап «MUSCOM», ІБЕІТ, ОНПУ – мобільний додаток для представників світу музики, який допомагає знайти необхідну інформацію і відомих співаків.

2 місце – стартап «FormulaStudent», ІМБ, ОНПУ – освітній комплекс у сфері автоспорту та автомобільної інженерії для школярів і студентів, де охочі зможуть отримати реальні навички в галузі автоспорту, стаючи конструкторами або пілотами чемпіонату Формула-1 для молоді.

3 місце – стартап «Thyrol», ІКС, ОНПУ – компактний медичний прилад для людей із захворюванням щитоподібної залози, який дозволяє оперативно контролювати поточний рівень обміну речовин і визначати необхідне дозування лікарських препаратів.

Приз симпатій журі завоював стартап «Solar +», ІІБРТ, ОНПУ –модернізована сонячна панель, яка за рахунок використання методики термоелектричної генерації дозволяє підвищити ефективність використання сонячних панелей.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua