Обласна спартакіада працівників освіти Одеської області

13 червня 2019
З 6 по 8 червня 2019 року на базі СОК «Чайка» Одеського національного політехнічного університету (смт. Кароліно-Бугаз) відбулася ІХ обласна спартакіада працівників освіти.

У спартакіаді взяли участь двадцять вісім команд (з усіх районів і міст Одеської області, а також з Одеської державної академії будівництва та архітектури і Одеського національного політехнічного університету), в числі яких представники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, які зібралися з метою популяризації фізичної культури, здорового способу життя, активізації спортивно-масової роботи.

Дружну команду «найспортивніших» працівників освіти Одеського національного політехнічного університету представили:

доц. Садченко Андрій Валерійович (ІІБРТ) – настільний теніс

інженер Кукушка Світлана Юріївна (ІМБ/ВІІТ) – настільний теніс

зав. лабораторії Осипенко Євген Васильович (ІЕКСУ) – шахи

методист І категорії Прудникова Ганна Олексіївна (ЦПО) – шахи

доц. Бабич Микола Іванович (ІКС) – міні-футбол

ст. викладач Левинський Олександр Сергійович (ІПТДМ) – міні-футбол

доц. Лимаренко Олександр Михайлович (ІМБ) – міні-футбол

ст. викладач Кузьмич Максим Володимирович (ІМІ) – міні-футбол

ст. викладач Кокотєєв Павло Геннадійович (ІМІ) – міні-футбол

ст. викладач Рісслінг Руслан Сергійович (ІМІ) – міні-футбол

Змагання дали можливість кожному учаснику як в особистій, так і в командній першості проявити свої найкращі якості.

Політехніки були представлені в трьох видах змагань.

Наші шахісти (Осипенко Євген і Прудникова Ганна) і тенісисти (Садченко Андрій і Кукушка Світлана) після першого дня змагань посіли місця в топ-10, але на фініші розташувалися посередині турнірної таблиці. Для першого разу (університети вперше беруть участь в таких змаганнях) – дуже навіть успішний результат. Позначилася відсутність змагального досвіду у слабкої статі нашої команди.

Ну а головні баталії розгорнулися на футбольному полі, де було заявлено 13 команд. Футболісти політехніки: Бабич Микола – доцент ІКС, Кокотєєв Павло – тренер з фехтування, Кузьмич Максим – тренер з боксу, Левинський Олександр – заст. декана ІПТДМ, Лимаренко Олександр – доцент ІМБ, Рісслінг Руслан – тренер з футболу.

У груповому турнірі політехніки зіграли внічию 3:3 з колегами з Одеської державної академії будівництва та архітектури, а також переконливо розібралися з рахунком 6:2 з представниками Подольська (Котовська), що дозволило посісти перше місце в груповому етапі змагань.

Чвертьфінальна зустріч видалася драматичною. Команда Одеського національного політехнічного університету програвала команді Ізмаїла 0:2, але зуміла зібратися і звести матч внічию. Серія післяматчевих пенальті виявилася більш вдалою для політехніків. Усі наші футболісти забили голи, а Левинський А., який став у ворота, парирував один удар. І ось команда Політеху у фінальній частині змагань.

У півфіналі команда Одеського національного політехнічного університету зустрілася зі збірною Татарбунарського району, все йшло до післяматчевих пенальті, але за 30 секунд до закінчення матчу нападнику Татарбунарів вдалося здійснити перехоплення, і рахунок став 3:2 – у грі за 3 місце політехніки поступилися команді Лиманського району. В результаті футбольна команда ОНПУ отримала приз за волю до перемоги.

Дякуємо профкому співробітників Одеського національного політехнічного університету і Мотулько Богдану Васильовичу та Підгорець Тетяні Володимирівни за допомогу і підтримку в підготовці до змагань.

Тож, можемо сказати, що IХ обласна спартакіада ​​ще раз довела, що працівники освіти є прихильниками здорового способу життя не на словах, а на ділі, і гідні, щоб ними пишався наш політехнічний університет.

 

Голова комісії з питань спорту співробітників ОНПУ

Лимаренко Олександр

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua