Ми у світовому рейтингу університетів

6 червня 2019 року
Одеський національний політехнічний університет – у світовому рейтингу університетів U-Multirank 2019

4 червня 2019 року оприлюднено черговий рейтинг світових університетів U-Multirank 2019, в якому в п’ятий раз взяв участь наш університет. На відміну від інших систем, заснованих на оцінках незалежних експертів і рівні цитування наукових робіт співробітників університетів, цей рейтинг дозволяє порівнювати університети за власними об'єктивними оцінками, рівнем наукових досліджень і викладання, трансферу знань і технологій, інтернаціоналізації та регіональної затребуваності.

З моменту першої публікації в 2014 році U-Multirank подвоїв число навчальних закладів з 850 до 1711 і збільшив охоплення країн з 74 до 96, включаючи більш 5153 факультетів і більш ніж 12 500 навчальних програм в 24 предметних областях. Організатори склали 21 рейтингову таблицю, за окремими показниками діяльності університетів. Таблиці рейтингу дозволяють кожному студенту, який бажає отримати необхідну спеціальність, об'єктивно порівнювати і вибирати університет з різних аспектів його активності: ступеня інтернаціоналізації, методів і якості навчання, а також за відгуками студентів. Представлені в рейтингу дані дають об'єктивну базу для порівняння університетів за кількісними і якісними критеріями, проведення самоаналізу і визначення напрямків подальшого розвитку.

Рейтинг U-Multirank був розроблений незалежним консорціумом під керівництвом Центру вищої освіти Німеччини, Центру аналізу систем вищої освіти університету Твенте і Центру науки і технології Лейденського університету (обидва з Нідерландів). Повна версія рейтингу розміщена за адресою www.umultirank.org. Одеський національний політехнічний університет як учасник рейтингу отримав право на використання лого-символу U-Multirank 2019 на сайті університету і в кореспонденції.

Посилання на дані ОНПУ: https://www.umultirank.org/study-at/odessa-national-polytechnic-university