Виїзне засідання секції міжнародної конференції

29 травня 2019
Відбулося виїзне засідання секції «Комп'ютерні ігрові системи» дев'ятої міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених «Сучасні інформаційні технології 2019».

Восени 2019 року під керівництвом д.т.н., професора Вичужаніна В.В. в інституті комп'ютерних систем Одеського національного політехнічного університету була відкрита кафедра «Інформаційні технології», яка демонструє стрімке зростання протягом першого півріччя своєї роботи.

Але мало кому відомо, що в цей же час у міжнародному проекті Erasmus + KA2 «GameHub: университетсько-підприємницьке співробітництво в ігровій індустрії в Україні» з'явилася ізмаїльська філія, яка працює хоч і неофіційно, але так само продуктивно завдяки зусиллям Рященко О.І., вчителя інформатики «Вищої» кваліфікаційної категорії, старшого вчителя школи № 10 І-ІІІ ступенів м. Ізмаїл.

У січні 2019 року зусилля були об'єднані у вигляді договору про співпрацю, підписаного директором інституту, д.т.н., професором Антощук С.Г. та директором школи Галкіною Г.В. Однією з цілей договору була технічна та методологічна підтримка школярів у проведенні науково-технічних робіт та участь у конференціях.

І ось 24 травня 2019 року під завісу свята останнього дзвоника в школі № 10 м. Ізмаїл відбулося виїзне засідання секції «Комп'ютерні ігрові системи» дев'ятої міжнародної наукової конференції студентів та молодих вчених «Сучасні інформаційні технології 2019» (Modern Information Technology – MIT) Одеського національного політехнічного університету, де школярі виступили з чотирма доповідями:

1) Особливості проектування сценаріїв комп'ютерних ігор з датчиками мікроконтролера ARDUINO UNO, доповідач– А. Димитров;

2) Методика створення реально доповненої віртуальності тренувальних вправ на прикладі тренувань з м'ячем, доповідач – О. Хрустальов;

3) Концепція створення серії етнографічних комп'ютерних ігор з використанням методології проектного навчання студентів і школярів, доповідачі – Д. Будуров, А. Супрун;

4) Особливості програмування природного інтерфейсу з використанням контролера рухів рук людини LEAP MOTION, доповідач – Я. Майстерюк.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua