Семінар німецького експерта Юргена Коберляєна

24 травня 2019
Генеральний директор інженерного бюро, доктор філософії, доцент Університету м. Вюрцбурга Юрген Коберляєн провів науковий семінар в Одеському національному політехнічному університеті.

22 травня 2019 року генеральний директор інженерного бюро, доктор філософії, доцент Університету м. Вюрцбурга Юрген Коберляєн провів науковий семінар на кафедрі теплових електричних станцій і енергозберігаючих технологій Одеського національного політехнічного університету.

Семінар був присвячений сучасним технологіям спалювання відходів агропромислового комплексу та екологічно чистим технологіям теплопостачання мікрорайонів міст. У семінарі взяли участь викладачі та студенти Інституту енергетики та комп'ютерно-інтегрованих технологій, Інституту електромеханіки і енергоменеджменту, Українсько-німецького університету, а також усі охочі. В результаті у вчених нашого університету виник величезний інтерес: відбулася широка дискусія за участю д.т.н., проф. Денисової А.Є., д.т.н., проф. Арсірія В.А., к.т.н., доц. Дорошенко Ж.Ф., к.т.н., проф. Фомічова Є.П.

Для гостя з Німеччини була проведена екскурсія по Центру енергоефективних технологій Одеського національного політехнічного університету, організована науковим керівником центру д.т.н., проф. Климчуком О.А. і зам. декана Українсько-німецького університету, доц. Меньшиковою О.С. Юрген Коберляєн високо оцінив досягнення Центру енергоефективних технологій та науковий потенціал в області формування клімату як в житлових будинках, так і в будівлях суспільного призначення.

На завершення відбулася робоча зустріч щодо перспектив співробітництва між Одеським національним політехнічним університетом і університетом м. Вюрсбурга, а також між Центром енергоефективних технологій та інженерним бюро Юргена Коберляєна. В обговоренні взяли участь завідувач кафедри теплових електричних станцій і енергозберігаючих технологій д.т.н., проф. Баласанян Г.А., директор Українсько-польського інституту д.т.н., проф. Денисова А.Є., директор Інституту енергетики та комп'ютерно-інтегрованих технологій д.т.н., проф. Мазуренко А.С., завідувач кафедри прикладної екології та гідрогазодинаміки, д.т.н., проф. Арсірій В.А., заст. декана Українсько-німецького університету доц. Меньшикова О.С., а також науковий керівник Центру енергоефективних технологій д.т.н., проф. Климчук О.А. Досягнута попередня домовленість наукового та студентського співробітництва в галузі енергоефективності та екології.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua