Візит доктора філософії Вюрцбургського університету Юргена Коберляєна

24 травня 2019
В Одеський національний політехнічний університет для обміну академічним досвідом приїхав директор інженерного бюро, доктор філософії, доцент Університету м. Вюрцбурга Юрген Коберляєн.

21 травня 2019 року делегація Одеського національного політехнічного університету в складі проректора з наукової роботи д.т.н., проф. Дмитришина Д.В, начальника науково-дослідної частини д.т.н., проф. Клімчука О.А. відвідала ряд підприємств міста Білгород-Дністровський, а також зустрілася з представниками місцевого самоврядування та ОСББ.

Німецький експерт представив нові технології в галузі енергоефективних систем теплопостачання як окремих будівель, так і цілих мікрорайонів. Окремий інтерес викликала тема спалювання відходів аграрних виробництв для потреб теплопостачання та енергопостачання, яка є дуже актуальною для цього регіону Одеської області. Представники органів місцевого самоврядування висловили зацікавленість у подальшій співпраці з Одеським національним політехнічним університетом і організованим при ньому Центрі енергоефективних технологій.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua