Урочисте нагородження переможців конкурсу SpringUp 2019

21 травня 2019 року
18 травня 2019 року відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу SpringUp 2019.

Церемонія нагородження переможців конкурсу приурочена до святкування 71-ї річниці незалежності Держави Ізраїль за підтримки Ізраїльського Культурного Центру в Одесі при Посольстві Держави Ізраїль.

Конкурс інноваційних проектів SpringUp проводиться з 2016 року. Організаторами заходу виступають Одеський національний політехнічний університет, Одеська міська рада та Ізраїльський культурний центр в Одесі при Посольстві Держави Ізраїль в Україні.

У конкурсі 2019 року, який відбувся на базі Одеського національного політехнічного університету, взяли участь понад 100 студентів і аспірантів, які представили 22 проекти. Для команд учасників проводилися серії розвиваючих тренінгів, в яких брали участь провідні фахівці в області інновацій як з України, так і з Ізраїлю. Також для молоді була організована менторська підтримка.

Для участі у фіналі конкурсу, який відбувся 25 квітня 2019 року, журі відібрало 10 кращих проектів, що містять інноваційні ідеї в галузі енергетики, машинобудування, охорони здоров'я та ІТ-індустрії, а 3 проекти отримали призові місця.

Перше місце посів проект Robista – робот, який вміє подавати каву і також підтримувати бесіду з клієнтом.

На другому місці – проект Choiser – веб-портал для інтелектуального підбору культурних заходів міста Одеси, заснованого на перевагах користувача.

Третє місце посів проект Fenestram – енергозберігаюча технологія для метало-пластикових вікон, що дозволяє   зберегти тепло і забезпечити якісну вентиляцію приміщення.

Також серед фіналістів варто відзначити такі проекти, як додатки МояДіета, руки-маніпулятора RobTouch, додатки для дітей – Шоколадна математика, систему розумних модульних теплиць Green House, проект розумних пішохідних переходів SafetyRoad, проекти ISDS та Glas+s.