Тиждень ДП НАЕК «Енергоатом» в Одеському національному політехнічному університеті

20 травня 2019
На кафедрі атомних елекстростанцій Одеського національного політехнічного університету відбувся тиждень Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом».

З 14 по 17 травня 2019 року для студентів старших курсів спеціальності «Атомна енергетика» та викладачів кафедри атомних елекстростанцій було проведено 10 лекцій провідними фахівцями компанії на чолі з Президентом Недашковським Ю.О.

Нині відбувається процес інтеграції освіти з атомною промисловістю. Державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» зацікавлене в залученні молоді до роботи на діючі підприємства. Випускники закладів вищої освіти за спеціальністю «Атомна енергетика» відповідно до трьохсторонніх договорів приймаються на роботу в компанію. Перед молодими фахівцями після набуття промислового досвіду відкриваються широкі можливості у професійному рості. Крім цікавої та висококваліфікованої роботи на атомних електростанціях України, враховуючи велику кількість АЕС, що будуються у світі, фахові знання та відповідне володіння англійською мовою дають широкі можливості працевлаштування практично в будь-якій країні, яка розвиває ядерну енергетику.

У результаті заходу студентам, майбутнім атомщикам, було надані презентаційні матеріали, у тому числі збірник доповідей останньої конференції з культури безпеки, що проводилася у квітні 2019 року, та монографія з історії диверсифікації ядерного палива в Україні за рахунок поставок тепловиділяючих збірок виробництва Westinghouse. Директор з соціального розвитку ДП «НАЕК «Енергоатом» Муляр Г.М. зустрівся зі студентами-атомщиками всіх курсів  нашого університету та розповів про соціальні програми, які здійснює компанія для своїх працівників, у тому числі надання житла молодим спеціалістам.

Прослухані лекції суттєво розширили кругозір студентів та надали розуміння галузевих проблем та шляхів їх вирішення.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua