Всеукраїнські змагання з футзалу серед працівників освіти і науки

15 травня 2019 року
Одеські політехніки у складі команди Одеської області стали переможцями Малого кубку в III Всеукраїнській спартакіаді серед працівників освіти і науки.

З 11 по 13 травня 2019 року в Пущі-Водиці відбулася III Всеукраїнська спартакіада серед працівників освіти і науки з метою пропаганди здорового і активного способу життя, залучення освітян до активної спортивної діяльності, розвитку фізкультури та спорту в освітянському середовищі.

У змаганнях взяло участь понад 150 осіб із 15 регіонів України. Серед учасників – 90 вчителів, 25 представників закладів позашкільної освіти та 20 представників закладів вищої освіти, 8 доцентів.

Організатором змагань є Центральний комітет Профспілки працівників освіти і науки України, співорганізатори – Федерація футзалу м. Києва.

Три дні проходили запеклі поєдинки на футзальних паркетах. За результатами першого дня змагань були сформовані дві ліги. Перша змагалась за головний трофей, друга – за малий кубок.

Нагородження учасників змагань провели заступник голови Профспілки, голова оргкомітету Любов Гарбаренко, голова Федерації футзалу м. Києва Руслан Хоботов та головний суддя змагань Віталій Лозинський, які й підбили підсумки трьох днів запеклих та емоційних змагань за чемпіонські кубки.

Переможцем Малого кубку у Всеукраїнських змаганнях з футзалу стала команда Одеської області. Команду представили вчителі фізичного виховання Роздільнянського району Должанський Ярослав, Короленко Денис, Кравченко Олег, Леонов Павло, Попов Максим, Слободян Іван, Шагамага Олександр  (призери обласної спартакіади) та викладачі Одеського національного політехнічного університету Левинський Олександр, Лимаренко Олександр. Викладачі-переможці нашого університету були нагороджені грамотами ректора ОНПУ.

Бажаємо футболістам Одеської області та Одеського національного політехнічного університету подальших перемог та успіхів!