Студентів спеціальності «Автоспортивний інжиніринг» нагородила грамотами компанія «Мустанг Моторс»

14 травня 2019 року
На початку весни цього року студенти спеціальності «Автоспортивний інжиніринг» інституту машинобудування Одеського національного політехнічного університету успішно пройшли виробничу практику в автоцентрі FORD.

Студенти-машинобудівники змогли отримати професійний досвід у компанії «МУСТАНГ МОТОРС», яка є офіційним дилером TM FORD в місті Одесі та входить в автомобільну групу компаній «Автомайстер».

Молоді фахівці – це майбутнє будь-якої компанії. Тому представники компанії FORD планують свій розвиток на кілька років вперед. Звичайно, не обійтися без молодих фахівців, яких готує інститут машинобудування нашого університету.

ГК «Автомайстер», як компанії, що динамічно розвивається, потрібні активні, сучасні, амбітні люди зі свіжими ідеями, проактивним та креативним підходом до роботи.

Саме для залучення таких кадрів на базі новітнього автоцентру FORD була організована і проведена виробнича практика для студентів-політехніків, які навчаються за спеціальністю «Автоспортивний інжиніринг».

Молоді люди познайомилися з брендом ФОРД, з особливостями роботи в зоні продажів, з повним циклом роботи сервісу (від візиту клієнта до видачі автомобіля після проведеного ремонту), змогли оцінити і випробувати рівень оснащеності виробничого цеху.

З метою мотивації та розвитку майбутніх фахівців в автогалузі за результатами проходження виробничої практики найактивніших студентів представники ГК «Автомайстер» нагородили.

Начальник відділу автосервісу FORD Сергій Биков і HR-менеджер ГК «Автомайстер» Вікторія Трифонова вручили кращим студентам на виробничій практиці грамоти та подарунки.