Участь Одеського національного політехнічного університету в національній екоподії

7 травня 2019
4 травня 2019 року відбулася одна із головних національних екоподій – Перший Одеський екофестиваль, який у подібному форматі проводиться в Україні вперше.

Від Одеського національного політехнічного університету участь у фестивалі взяв Центр енергоефективних технологій (науковий керівник Климчук О.А.) та Центр трансферу технологій. У межах співробітництва з Одеською муніципальною енергетичною агенцією під керівництвом випускника нашого університету Савича Віталія було організовано спільний стенд. Особливою зацікавленістю у відвідувачів стенду став велогенератор, який показує потужність, що розвиває велосипедист. Також відвідувачі змогли отримати свої інфочервоні картки за допомогою  тепловізора. На стенді був представлений діючий експонат партнерів Центру енергоефективних технологій – фотовальтажна батарея.

Екофестиваль відвідав міський голова Одеси Труханов Г.Л. Його дуже зацікавили напрацювання Одеської муніципальної енергетичної агенції та Одеського національного політехнічного університету. Він виразив надію на подальше розвинення стосунків та впровадження в Одесі доробок вчених ОНПУ.

Редактор новин: Удовицька Альона Сергіївна
E-mail: press-centr@opu.ua